Dziś mecz Polski z Czarnogórą w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2018, które odbędą się w Rosji. Żona Lewego zawsze bardzo mocno wspiera nie tylko męża, ale i całą drużynę Biało-Czerwonych. Tym razem jednak Anna nie pojawiła się na trybunach, ale kibicuje ukochanej drużynie leżąc w łóżku przed telewizorem.
Prawdopodobnie Lewandowskiej towarzystwa dotrzymuje jej mama, przyjaciółka albo teściowa. Skąd te przypuszczenia? Zdjęcie zrobione przez Anię nie pozostawia żadnych wątpliwości! Przed telewizorem z całą pewnością zasiadają dwie panie.:)
A Wy, kibicujecie naszej reprezentacji? :)