Szukaj

Mąż Jessiki Simpson dał jej ultimatum. Czy aktorka pójdzie na odwyk?

Jessica Simpson

Jessica Simpson idzie na odwyk?

Jessica Simpson zachowywała się dziwnie w programie Home Shopping Network. Wielu widzów kwestionowało jej trzeźwy stan. Jedni uważali, że była pod wpływem narkotyków inni – że alkoholu. Jedno jest pewnie – nie była „czysta”.

Zobacz: Jessica Simpson bełkotała na wizji. Była pod wpływem alkoholu? [wideo]

Teraz jej mąż, Erik Johnson postanowił dać jej ultimatum. To będzie trudny wybór  – albo substancje odurzające, albo dzieci. Powiedział żonie, że jeśli nie pójdzie na odwyk odbierze jej dzieci, trzyletnią Maxwell  i dwuletniego Ace’a.

Sprawy sięgnęły zenitu w maju, kiedy Eric powiedział Jess, że ma dość i postawił ultimatum– mówi informator czasopisma Radar Online

Inne źródło podaje, że Jessika bierze Adderall i środki uspokajające, a do tego nadużywa alkoholu. Jej występ w HSN był języczkiem u wagi.

Większość wiedziała od dłuższego czasu, że ona ma problem, ale ten występ na wizji był dopiero sygnałem do przebudzenia. Ile by nie rozmawiali o tym problemie, ona zawsze zaprzeczała, a dopóty, dopóki wspierała wszystkich finansowo, nikt jej nie naciskał mówi informator gazecie In Touch

Obecnie rodzina poszukuje domowych sposobów odwyku lub wyspecjalizowanych ośrodków odwykowych. Jessica nie chce rozstawać się z synami, więc w grę wchodzą bardziej domowe detoksy.

Oni szukają czegoś w domu, bo wiedzą, że Jessica nie zgodzi się zostać oddzielona od dzieci, córki Maxwell i synamówi osoba z otoczenia gwiazdy

Wszyscy mają nadzieję, że aktorka zdecyduje się przyjąć zaoferowaną przez najbliższych i przyjaciół pomoc i wróci „czyta” na łono rodziny.

Jessica Simpson i Eric Johnson

Jessica Simpson i Eric Johnson
Fot. ons


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×