Szukaj

Mateusz Damięcki pokazał pierwsze zdjęcie nowonarodzonego synka. Ignaś podbił niejedno serce

Mateusz Damięcki z żoną

Mateusz Damięcki podzielił się w sieci słodką fotografią maleńkiego synka. Ignaś dopiero się urodził, a jego zdjęcie zrobiło prawdziwą furorę.

Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska po raz drugi zostali rodzicami i tuż przed świętami powitali na świecie Ignacego. Ich pierwszy syn, Franciszek urodził się prawie dwa lata temu, 20 stycznia 2018 roku. Teraz będzie miał okazję sprawdzić się w roli starszego brata.

O ciąży nie informowali publicznie, więc pojawienie się maluszka było wspaniałą świąteczną niespodzianką. Tym, że maluszek jest na świecie, pochwalił się Mateusz w święta.

Udostępnił wówczas dwa zdjęcia — na jednym pozuje z ukochaną, na drugim widać rączkę dziecka. Gratulacjom nie było końca, a internauci byli rzeczywiście zaskoczeni – także tym, że przez 9 miesięcy udało im się zachować w tajemnicy, że ich rodzina się powiększy.

Paulina zdecydowała się także opowiedzieć, jak się jej rodziło podczas pandemii. Na jej profilu na Facebooku pojawił się obszerny wpis:

Od tygodnia jestem już w domu z małym Ignasiem, a to zdjęcie zrobiliśmy dużo wcześniej, w dniu gdy pojechałam do szpitala. W sumie nie wiedziałam, że tak się stanie, ale tak się wydarzyło. Rok był ciężki, stresujący i smutny, ale jego zakończenie dla mnie szczęśliwe – napisała we wstępie.

Potem bardzo serdecznie podziękowała za wspaniałą opiekę medyczną, a także zdradziła, że Mateusz „pobił rekord trasy”, pędząc do niej do szpitala o 5 nad ranem.

Dzisiaj dumny tatuś pochwalił się w sieci zdjęciem synka. Sama słodycz.

Mateusz Damięcki pokazał małego synka

Kiedy w mediach trwa burza na temat szczepień, a gwiazdy się tłumaczą z dawek bez kolejki, są też tacy, u których toczy się też zwyczajne życie, gdzie ludzie przeżywają swoje małe tragedie i wielkie szczęścia, jak w przypadku Mateusza Damięckiego i jego żony, Pauliny.

Oni obecnie cieszą się małą istotką, która uzupełniła ich rodzinę. Ignaś z pewnością już skradł serca wszystkich domowników, a dzięki publikacji dumnego taty, także sporej grupy internautów.

Ten Pan Panda dla nas tym, czym lód w kostkach w spiekłe lato.
Jeszcze nóżki małe ma, ale wielkie serce za to – napisał Mateusz.

Jego post spotkał się z prawdziwym entuzjazmem. Ciągle płyną gratulacje, a internauci są zachwyceni słodkim zdjęciem maluszka.


Mateusz Damięcki - zdjęcie Ignasia

Mateusz Damięcki - zdjęcie Ignasia

Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska po raz drugi zostali rodzicami

Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska po raz drugi zostali rodzicami

Mateusz Damięcki został ojcem po raz drugi

Mateusz Damięcki został ojcem po raz drugi

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Co to za nowa moda ? Nikt rodzicow nie zmusza do pokazywania swoich dzieci publicznie, ale pokazywanie np raczki mnie smieszy. Mam uczucie, ze ci rodzice zachowuja sie jak dzieci! Wystarczy napisac urodzilam , kogo interesuje jak wyglada noworodek? Chyba, ze naprawde sie przeceniacie
    Aktor to tylko Aktor !!! ne.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×