Szukaj

Marzena Rogalska pokazała, jak mieszka. Sama łazienka po prostu powala

Marzena Rogalska

Marzena Rogalska

Marzena Rogalska pokazała, jak mieszka. Na jej Instagramie pojawiły się zdjęcia pięknej łazienki. Postawiła na modny pastelowy róż. Jak wygląda jej domowe SPA?

Marzena Rogalska jest jedną z najbardziej lubianych gwiazd TVP. Dziennikarka od wielu lat w duecie z Tomaszem Kammelem prowadzi Pytanie na śniadanie. Widzowie pokochali ją za profesjonalizm, umiejętność przeprowadzenia swobodnej rozmowy i świetne poczucie humoru.

Odkąd ogłoszono w naszym kraju pandemię, dziennikarka stała się bardziej aktywna w sieci. Na koncie na Instagramie pokazuje, jak wygląda jej codzienność. Marzena wiedzie spokojne życie u boku swoich ukochanych kotów. Jej czworonogi są częstymi gośćmi na jej kanale społecznościowym. Gwiazda nie ukrywa, że kocha zwierzęta i często włącza się w różnego rodzaju akcje charytatywne, które mają na celu pomóc zapewnić im godne życie.

Marzena Rogalska pokazała łazienkę. Jak mieszka?

Marzena nie ma przed swoimi fanami zbyt wielu tajemnic. Gwiazda TVP chętnie dzieli się tym, co u niej słychać. Podczas pandemii niemal każdego dnia możemy także podglądać, jak wyglądają jej cztery kąty.

Trzeba przyznać, że urządziła je z wielkim smakiem. Nie brakuje w nich jasnych kolorów i bardzo stylowych dodatków, które nadają charakteru bardzo spójnej całości. Na uwagę zasługuje przede wszystkim piękna łazienka Rogalskiej, której zdjęcia dziś prezenterka zamieściła na Instagramie.

Gwiazda postanowiła pokazać ją światu za namową znajomego:

Na dzień dobry taka scenka rodzajowa – do mojej prześlicznej pastelowej łazienki wpada nieproszony gość i wykrzykuje z zachwytem – Twoja łazienka jest jak z żurnala, robimy sesję!

Królestwo gwiazdy jest urządzone w kolorze pastelowego różu. Możemy tam zobaczyć bladoróżowe ściany, meble podłogi, a  nawet grzejnik w tym kolorze. Nad sporych rozmiarów prostokątną umywalką widzimy okrągłe, podświetlane lustro, w którym można dostrzec każdą niedoskonałość na twarzy.

Z boku stoi sporych rozmiarów wanna. Nad nią znajduje się ściana złożona z białych płytek o nietypowym kształcie, między którymi wyróżnia się różowa fuga. Nad wanną wisi także grafika zrobiona ze zdjęcia dziennikarki – prezent od jednej z fanek.

Trzeba przyznać, że całość prezentuje się naprawdę stylowo.


Marzena Rogalska pokazała łazienkę

Marzena Rogalska pokazała łazienkę

Marzena Rogalska pokazała łazienkę

Marzena Rogalska pokazała łazienkę

Marzena Rogalska pokazała łazienkę

Marzena Rogalska pokazała łazienkę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×