Martyna Wojciechowska szuka pracy! Gwiazda TVN zamieściła odważne ogłoszenie. Zaskoczyła referencjami

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska szuka pracy. O wszystkim poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Co dokładnie ją interesuje?

Martyna Wojciechowska to jedna z twarzy TVN. Największą sławę zdobyła dzięki formatowi Kobieta na krańcu świata. Program cieszy się niesłabnącą popularnością od ponad dekady. W każdym odcinku podróżniczka zabiera nas do kolejnego kraju, gdzie przedstawia historie inspirujących kobiet. Ich losy pokazują, że nawet nie mając łatwego startu można wiele osiągnąć. Wojciechowska udziela się też w social mediach.

Dziś, w środę, na jej profilu na Instagramie znalazł się filmik, wraz z długim postem, w którym gwiazda przekazała, że szuka pracy, podkreślając, że to nie jest żart.

Martyna Wojciechowska szuka pracy. Dlaczego?

Martyna zamieściła wideo, na którym pokazała się z kilkoma kartkami z napisami, z których wynika, że szuka pracy. Do krótkiego filmu dodała obszerny wpis.

SZUKAM PRACY! To nie żart! Serio szukam pracy! Pomożecie?!  – zaczęła.

W dalszej części sprecyzowała, że szuka pracy dla Zeny, jednej z bohaterek jej programu, która musiała uciekać z Libanu. Kobieta pojawiła się zresztą na wideo, pozując u boku Polki.

Szukam pracy dla ZENY, bohaterki programu KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA (sezon 12, odc.1, można obejrzeć na Playerze), o której pisałam w poprzednim poście i która jest jedną z bohaterek ostatniej okładki magazynu Wysokie Obcasy. Zena musiała uciekać z Libanu. W Jej kraju nie ma pracy, panuje chaos i bieda. Jest w Polsce od stycznia, chce zostać na dłużej i właśnie tutaj stworzyć swoje miejsce – Martyna opisała jej sylwetkę.

Następnie wymieniła jej umiejętności i osiągnięcia zawodowe:

Ma wielkie serce, wysokie kwalifikacje, jest zaangażowana i bardzo dobrze zorganizowana. Umie świetnie kierować zespołem! Zna biegle angielski, język arabski jest jej pierwszym językiem. Była fixerką, tłumaczką i ma też doświadczenie w pracy na planie zdjęciowym. 12 lat przepracowała w różnych organizacjach pozarządowych, niosąc pomoc ludziom. Była pierwszą kobietą w straży pożarnej w Libanie i szefową oddziału kobiet!

Mamy nadzieję, że uchodźczyni znajdzie pracę, co zważywszy na jej kompetencje, nie powinno być najmniejszym problemem. Oglądacie program Martyny Wojciechowskiej?


Martyna Wojciechowska szuka pracy

Martyna Wojciechowska szuka pracy

Martyna Wojciechowska szuka pracy

Martyna Wojciechowska szuka pracy

Martyna Wojciechowska szuka pracy

Martyna Wojciechowska szuka pracy

Komentarze

 • Gośćmika pisze:

  Kto chce pracować ,to prace znajdzie, a jeszcze przy takich kwalifikacjach, a pani trochę gwiazdorzy Pani Martyno! i niepotrzebnie.

 • Anioł pisze:

  Uważam ,że każdemu trzeba pomóc,kto tej pomocy potrzebuje,chociaż mnie nikt nie pomógł,kiedy nie miałam na chleb,to że zna angielski ,to o niczym nie świadczy,są osoby, które znają wiele języków,ale nie o to chodzi,na razie musi podjąć pracę ,jaką zaproponują jej w pośredniaku,
  Później można rozglądać się za lepszą…powodzenia

 • Gość pisze:

  Mieć taką przyjaciółkę jak Martyna to SKARB.

 • Gość pisze:

  Przerażające komentarze

 • Gość pisze:

  Strasznie wkurzająca jest ta Martyna. Robi z siebie gwiazdę, robi wszystko, aby zaistnieć.Pracy w Polsce jest sporo!!! Np.na produkcji ,gdzie są robione elementy do samochodów.Potrzebuja wszędzie.Nawet budują mieszkania dla nowo przyjętych .Więc nich Martyna głupa nie wali…gwiazdeczka hahaha

 • Maniek pisze:

  Proponuję iść do pośrednika jak tysiące zwykłych ludzi.

 • baha pisze:

  a mozie by tak po polski napisać ?

 • Gość pisze:

  Taki live zdrowia welcome jak inni w anglii ma tyle kasy źe sama niech ją zatrudni do mycia garów angielski niepotrzebny a jak mówi ahmed myj ku..wa szybciej gł..pi polaczku ha ha opiekun ma juź komplet no 10 a najlepiej niech pójdzie do źabki na kompletacje ha ha jest tyle moźliwości po co robic z siebie gł..pa na insta dla lajkow ha ha poczejamy ziobaczymy i to tyle

  • Gość pisze:

   Brak słów w jakich celach wykorzystuje się rozpoznawalność. Rozumiem prośby o pomoc dla chorujących dzieci, dorosłych…ale prośba o pracę?! Z biegłą znajomością angielskiego jest jej pełno. Między innymi w Call Center….Ale oczywiście najlepiej wykorzystać do tego media, by pokazać jaką to się ma aureolę nad głową. Jeżeli potrzebujesz pieniędzy – znajdziesz pracę. I przyjmiesz nawet ofertę poniżej swoich kwalifikacji.Taka jest prawda. …Ale najlepiej przyjechać do Polski i kreować się na bidulkę… Dostać na start super stanowisko, pieniążki też żeby się zgadzały i ” do przodu”!. Większość Polaków wyjeżdżających np do Anglii zaczyna od mopa, fizycznej pracy na produkcji, opieki nad dziećmi, czy osobami schorowanymi. I mimo wykształcenia pracują tak latami….Nikt im nie ułatwia. I od samego początku muszą znać choć podstawy języka angielskiego. Nikogo nie interesuje, że jesteś Polakiem. ….Najlepiej żyć w Polsce, mówić po arabsku, a wypłatę dostawać w euro. I zapomniałam dostać pracę po znajomości…..A jak jest ciężko, proszę zacząć od sprzątania, tam nie jest wymagana znajomość języka polskiego. A w międzyczasie uczyć się języka polskiego i szukać lepszego stanowiska. Szkoda tylko, że nasi rodacy, wyjeżdżają z Polski żeby zarobić,bo nie mają znajomości i nie dostaną na start w super fuchy. Bo wstawi się za nimi ” celebrytka”.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×