Szukaj
Dziś czwartek, 18.04.2019

Martyna Wojciechowska musiała rozstać się z Przemkiem Kossakowskim! Szaleje z tęsknoty, bo jej ukochany nie dzwoni i nie pisze!

Przemysław Kossakowski, Martyna Wojciechowska, kryzys

Czy ich związek przetrwa taką rozłąkę?

Martyna Wojciechowska tęskni za Przemkiem Kossakowskim

Odkąd Maryna Wojciechowska zakochała się w Przemku Kossakowskim jej całe dotychczasowe życie wywróciło się do góry nogami. Przede wszystkim podróżniczka zmieniła swoje priorytety – dotarło do niej, że nie może być do końca życia samotną matką w podróży. Obecnie Martyna korzysta z uroków miłości, jest szczęśliwa w ramionach Przemka, który ma znakomity kontakt z jej 10-letnią córka Marysią, zatem sielanka rodzinna trwa na całego.

Przemek przeprowadził się do 200-metrowego mieszania Martyny na warszawskim Żoliborzu. Stworzyli szczęśliwy związek. Niestety w ostatnim czasie Martyna i Przemek musieli się rozstać, bowiem podróżnik wyjechał na 3 tygodnie do Afryki, aby tam nakręcić nowe odcinki swojego programu. Nie jest to łatwe dla gwiazdy TVN-u, bowiem Martyna nigdy wcześniej ze swoim ukochanym nie rozstawała się na tak długo.

Martyna wyczekuje więc każdego telefonu i SMS-a od Przemka, a gdy ten nie dzwoni tęskni jak szalona:

Martyna nie może znaleźć sobie miejsca, zamartwia się, gdy Przemek nie dzwoni i nie pisze SMS-ów. Dociera do niej to jak bardzo jej bliscy tęsknią za nią, kiedy wyjeżdża na kraniec świata. Zaczyna rozumieć te uczucia – czytamy w Na Żywo.

Martyna jest z Przemkiem w związku prawie rok, w tym czasie zrozumiała, że nie samymi podróżami człowiek żyje. Zaczęła więc doceniać wspólne bycie ze sobą we własnym domu, wspaniałe chwile spędzane w piżamie z Przemkiem i córką Marysią. Tego Martyna nigdy wcześniej nie doświadczyła:

Pięć razy byłam zaręczona, dwa razy uciekłam sprzed ołtarza – zdradziła Martyna w jednym z wywiadów

Zawsze szukałam takiego partnera, związek z Przemkiem dodaje mi skrzydeł – dodała.

Teraz, gdy gwiazda jest tak bardzo szczęśliwa u boku Przemka, zaczęła poważnie myśleć o swoim ślubie. Rozmawia o tym z ukochanym. Martyna zapytana przez dziennikarkę o ślub, odpowiedziała z uśmiechem:

 Nie wykluczam.

Teraz, gdy pierwszy raz dopadła Martynę tak ogromna tęsknota za ukochanym, być może do ich ślubu dojdzie szybciej. Ta rozłąka uświadomiła podróżniczce, jak bardzo kocha swojego partnera. Tylko czy Przemek również tak bardzo tęskni za swoją Martyną?

Martyna Wojciechowska o śmierci ojca jej córki Marysi. To najbardziej osobiste wyznanie na jakie się zdobyła

Lekarze postawili Martynie Wojciechowskiej okrutną diagnozę. Straciła nadzieję i wtedy stał się cud!

Martyna Wojciechowska szuka pracowników! Znamy jej wymaganiaCzy lubisz Martynę Wojciechowską?

×