Szukaj

Urodzinowe zdjęcie Martyny Wojciechowskiej rozczuliło internautów. „U mamy na rękach najlepiej”. Jak słodko!

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska skończyła dzisiaj 46 lat. Dziennikarka ma jednak podwójny powód do świętowania. Z taj okazji na jej profilu pojawiło się wyjątkowe zdjęcie. 

Martyna Wojciechowska jest jedną z najbardziej lubianą gwiazd stacji TVN. Dziennikarka zwiedziła już niemal cały świat, ale na stałe mieszka w Warszawie. Telewizyjna kariera Martyny trwa już od 20 lat. Od ponad dekady podróżniczka może połączyć pracę ze swoją pasją. Gwiazda realizuje swój podróżniczy cykl Kobieta na krańcu świata. Pokazuje w nim historie kobiet z różnych zakątków świata. Większość tych, które mogliśmy zobaczyć w jej to bardzo wzruszające opowieści o niezwykle trudnym losie bohaterek jej programu.

5 lat temu jeden z odcinków szczególnie zapadł w pamięć nie tylko Martynie, ale także sympatykom jej programu. Jego bohaterką była nastoletnia Kabula Nkalango Mensaje. Dziewczyna w wyniku napadu nieznanego sprawcy straciła rękę. Podróżniczka zdecydowała się na adopcję bohaterki swojego filmu. Dzisiaj Martyna opublikowała na swoim profilu społecznościowym prezent urodzinowy, jaki otrzymała od swojej adopcyjnej córki.

Dziękuję Bogu za to, że dał mojej mamie serce i wizje, które głosi po całym świecie, wyciągając pomocną dłoń do potrzebujących. Modlę się, aby Bóg chronił ją przed wszelkimi przeszkodami, które mogą utrudnić spełnianie jej wizji w tym, co chce osiągnąć. Dziękuję również Bogu za wprowadzenie jej do mojego życia. Dziękuję Jej za wszystko, co zrobiła dla mnie i wielu innych ludzi na świecie. Droga Mamo, życzę Ci miłych i szczęśliwych urodzin, ciesz się swoim urodzinowym przyjęciem i bądź błogosławiona – napisała Kabula dla swojej mamy.

Dziennikarka właśnie skończyła 46 lat. Jest to dla niej bardzo wyjątkowy dzień nie tylko ze względu na osobiste święto.

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie z urodzin

Dzisiejszy dzień jest dla Martyny Wojciechowskiej podwójnym świętem. Dziennikarka nie tylko obchodzi urodziny, ale także cieszy się sukcesem pierwszego roku działalności swojej fundacji UNAWEZA. Z tej okazji na jej profilu pojawiło się bardzo wyjątkowe zdjęcie w objęciach mamy. Gwiazda TVN ma na nim zaledwie roczek.

Moje 1. URODZINY. 1. URODZINY Fundacji UNAWEZA. W mamy na rękach najlepiej, wiadomo.

Fotografia bardzo rozczuliła internautów, którzy nie tylko składają życzenia, ale gratulują sukcesu jej charytatywnej działalności.

  • Wszystkiego co najpiękniejsze dla Pani i dla fundacji.
  • 100 lat dla Pani i tyle samo dla fundacji.
  • Spełnienia marzeń i tyle samo dobroci, ile Pani daje.
  • Wszystkiego najlepszego!

My również przyłączamy się do tych życzeń.


Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×