Szukaj

Kto zagrał na weselu Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego? Postawili na najlepszych

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski są już po ślubie. Podróżniczka zdradziła, kogo występ uświetnił uroczystość. Do sieci trafiło też nowe zdjęcie z wesela. Co na nim widać? 

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski zaręczyli się ponad rok temu, o czym poinformowali dopiero w czerwcu. Podróżniczka udostępniła post, w którym podzieliła się tą szczęśliwą wiadomością. Para ma za sobą nie tylko zaręczyny, ale także ślub, czym w piątek pochwalił się podróżnik.

W sieci pojawiło się romantyczne wideo, a także sesja zdjęciowa, którą udostępniła Martyna. Zaprezentowała kreację w pełnej okazałości, zdradzając, jaka jest piękna.

Warto wspomnieć, że para młoda zaprosiła gości do jednej z podwarszawskich miejscowości. Tam w bajkowej scenerii świętowali ten szczególny dzień:

Ceremonia i weselisko odbyły się w klimatycznym miejscu pod Warszawą. Na ten wyjątkowy dzień zakochani wybrali teren gdzie kiedyś znajdowała się cementownia i stadnina koni, dziś przekształcone w nastrojowy i nietuzinkowy dom weselny — podawał Fakt.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski: nowe zdjęcie z wesela

Chociaż pierwsze zdjęcie ze ślubu pojawiło się w piątek, do internautów wciąż docierają nowe szczegóły. Martyna Wojciechowska zdradziła, że wesele uświetnił występ skrzypaczki, która jest znana pod pseudonimem Kolina Violin Show. Artystka gra na skrzypcach 25 lat i jak pisze o sobie na stronie internetowej:

Umiejętność swobodnej improwizacji dała mi możliwość zagrania z wieloma wybitnymi muzykami, a mój temperament poznania i niejednokrotnie tańczenia na imprezach z Wami i skrzypcami do rana.

Jej talent docenili internauci. Teledysk do piosenki Magic Symphony, w którym miała przyjemność zagrać, osiągnął ponad 25 milionów  odsłon!

Na Instagramie pojawiło się też nowe zdjęcie z wesela, które udostępnili przyjaciele pary młodej. Widać, że dobrze się razem bawili. Dowodem są szerokie uśmiechy, które goszczą na ich twarzach.

Post zachwycił internautów, którzy w komentarzach zachwycają się pięknym kadrem, a także parą młodą:

  • Wszystkiego Naj Naj Najlepszego Na Nowej Drodze Życia.
  • Przecież nie mogło być inaczej. By szczęście, wzajemna miłość młodą parę nigdy nie opuszczało i spełniły się wszystkie plany oraz marzenia.
  • Cudowni. Pasują do siebie idealnie. Szczęścia i ogrom miłości.

Trudno się nie zgodzić z tymi wpisami. Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska pasują do siebie idealnie.


Martyna Wojciechowska zdradziła, kto zagrał na weselu

Martyna Wojciechowska zdradziła, kto zagrał na weselu

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski - zdjęcie z wesela

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski - zdjęcie z wesela

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcia ze ślubu z Przemkiem Kossakowskim. Fot. Instagram

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcia ze ślubu z Przemkiem Kossakowskim. Fot. Instagram

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×