Co na to Julia Wieniawa? Instagram nowej partnerki Antka Królikowskiego mówi zdecydowanie za wiele

Antek Królikowski, Julia Wieniawa, Martyna Poros

Antek Królikowski, Julia Wieniawa, Martyna Poros

Martyna Poros ma chłopaka

Antek Królikowski i Martyna Poros są parą? Wielu internautów zastanawiało się po tym, jak aktor opublikował zdjęcie ze swoją piękną przyjaciółką. Chociaż początkowo pojawiły się głosy, że to nowa wybranka aktora, okazały się one nadinterpretacją. Okazuje się, że ślicznotka ma chłopaka i nie zanosi się na to, by go zostawiła. 

Antek Królikowski nowy rok spędził z tajemniczą blondynką, którą określił mianem przyjaciółki. Opis zdjęcia nie był próbą kamuflażu łączących ich relacji, a wręcz przeciwnie – jest szczerą prawdą. Martyna Poros, bo o niej mowa, ma chłopaka, którego zdjęciami chwali się na Instagramie. Para wydaje się być bardzo szczęśliwa.

Doniesienia o tym, że Królikowski ma dziewczynę, w kolorowej prasie pojawiły się we wtorek wieczorem, tuż po tym jak aktor udostępnił w sieci zdjęcia z tajemniczą pięknością:

Bawiliśmy się bardzo DOBRZE! nowy rok nowy ja #sylwester #przyjaciele – napisał Królikowski.

Okazuje się, że Martyna i Antek w górach spędzili wspólnie sylwestra i Nowy Rok. Nie byli jednak sami. Towarzyszył im Makary, chłopak dziewczyny. O czym przekonać możemy się m.in. w najnowszym poście, który Poros wrzuciła do sieci. Martyna pokazała Antka i Makarego gotowych na zjazd z góry. Warto zaznaczyć, że Martyna jeszcze do wczoraj miała zamknięty profil na Instagramie, który zdecydowała się odblokować dla nieznajomych dopiero po tym, jak media obiegła wiadomość o jej rzekomym romansie z kochliwym Antkiem.

Wychodzi więc na to, że Królikowski nadal jest do wzięcia, przynajmniej jeśli wierzyć medialnym doniesieniom o tym, że jest singlem. Przystojny aktor podobno rozstał się niedawno z Julią Wieniawą. Chociaż żadna ze stron tego nie potwierdziła, nie da się nie zauważyć, że nie pokazują się razem w mediach społecznościowych, spędzają również osobno wszystkie szczególne dla większości pary wydarzenia, takie jak święta czy wspomniany sylwester (Julka bawiła się z Dawidem Wolińskim w luksusowym hotelu). Co więcej, aktorkę Rodzinki.pl coraz częściej można zobaczyć w towarzystwie Nikodema Rozbickiego, który podobno stara się o jej względy.

Antek Królikowski pochwalił się swoją nową piękną partnerką! Ładniejsza od Julii Wieniawy?

Julia Wieniawa naciągnęła sobie twarz. Wygląda jak śliczna Azjatka!

Julia Wieniawa pierwszy raz opowiedziała o kulisach współpracy z mamą. Będzie zadowolona z tego komentarza? [WIDEO]


Antek Królikowski i Martyna Poros są parą?

Antek Królikowski i Martyna Poros są parą?

Martyna Poros pokazała chłopaka

Martyna Poros pokazała chłopaka

Martyna Poros pokazała chłopaka

Martyna Poros pokazała chłopaka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×