Marta Wiśniewska na zdjęciu z córką i mamą. Internauci nie kryją zachwytu: „Trzy piękne pokolenia”

Marta Wiśniewska

Marta Wiśniewska

Marta Wiśniewska pochwaliła się w sieci wyjątkowym zdjęciem. W kadrze możemy zobaczyć nie tylko jej córkę Fabienne, ale także mamę Wiesławę. Są do siebie bardzo podobne. 

Marta Wiśniewska popularność zyskała w momencie, gdy została żoną Michała Wiśniewskiego. Najpierw zaczęła pracę, jako tancerka, występując z nim na koncertach, ale szybko okazało się, że połączyło ich gorące uczucie. Artysta miał już wówczas za sobą jedno nieudane małżeństwo, ale postanowił spróbować po raz kolejny i jak już wiemy nie ostatni. Para doczekała się dwojga dzieci, a każde z nich jest już dorosłe. Wychowywali syna Xaviera i córkę Fabienne.

Ostatnio Marta był gościem u Izy Janachowskiej, gdzie opowiedziała o ślubie z Michałem. Wiadomo, że była to uroczystość z wielkim rozmachem. Zakochani wyjechali do Kiruny na Biegunie Północnym. Tam pobrali się w bajkowej scenerii, gdzie towarzyszyło im dwustu gości. W rozmowie ze specjalistką od ślubnych kreacji Wiśniewska zdradziła, że pod efektowną suknią ślubną skrywała bieliznę termiczną.

Co było pod spodem, było fajne, bo to był strój jak na narty. Pod spodem była tak naprawdę hardcorowa bielizna narciarska – zdradziła Marta.

Marta Wiśniewska pokazał mamę

Marcie pomimo głośnego rozwodu z Michałem udało się poukładać ich relacje. Zgodnie dzielili opiekę nad pociechami, nadal razem pracują i obecnie traktują się jak przyjaciele. Tancerka odnalazła swoje miejsce w show-biznesie i cały czas jest obecna na salonach. Często pojawia się na branżowych wydarzeniach, gdzie towarzyszą jej także dzieci. Xavier i Fabienne zdecydowanie poszli w  ślady rodziców. Nastolatkowie zajmują się tańcem i muzyką.

Była żona lidera Ich Troje jest bardzo aktywna w sieci, gdzie chętnie chwali się zdjęciami zza kulis swojej pracy, ale też z tego, jak wygląda jej codzienność. Ostatnio razem z córką i mamą wybrały się na wystawę dzieł Vincenta van Gogha. Kadr, na którym możemy obejrzeć trzy pokolenia, zachwycił fanów.

Z mamą i córką na wystawie ….. Vincent van Gogh – napisała. 

Na fotografii największą uwagę zdecydowanie przykuwała jej mama Wiesława. Internauci natychmiast ruszyli z komentarzami.

  • Trzy piękne pokolenia.
  • To już wiadomo po kim Marta taka piękna jesteś.
  • Oh jak rodzinnie.
  • Piękne zdjęcia.
  • Piękne kobiety.

Komplementom dosłownie nie ma końca. Wy też uważacie, że Marta jest podobna do swojej mamy?


Marta Wiśniewska z córką Fabienne i mamą Wiesławą

Marta Wiśniewska z córką Fabienne i mamą Wiesławą

Marta Wiśniewska - 10. urodziny Vitkaca

Marta Wiśniewska - 10. urodziny Vitkaca

Marta Wiśniewska - Wielki Finał akcji Sprzątanie Świata, Lato w mieście z Eco Studio

Marta Wiśniewska - Wielki Finał akcji Sprzątanie Świata, Lato w mieście z Eco Studio

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×