Szukaj

Marta Manowska straciła bliską osobę. „Dziś rano otrzymaliśmy rozdzierającą serce wiadomość”

Marta Manowska w żałobie

Marta Manowska w żałobie

Marta Manowska pogrążyła się w żałobie. Gwiazda TVP straciła bliską osobę, z którą zżyła się w czasie pandemii.

Marta Manowska wyrosła na czołową gwiazdę TVP. Program Rolnik szuka żony, którego jest gospodynią, wywindował ją na sam szczyt popularności. Obecnie stacja nie wyobraża sobie żadnego formatu dla seniorów bez jej udziału. Dziennikarka swoją rozpoznawalność często wykorzystuje w szczytnych celach. Chętnie pomaga innym i angażuje się w akcje charytatywne. Z fanami pozostaje w stałym kontakcie na Instagramie.

Marta Manowska w żałobie. Gwiazda straciła bliską osobę

Dziś na profilu Manowskiej pojawił się ponury komunikat, który wywołał smutek na twarzach jej sympatyków. Gwiazda poinformowała o śmierci bliskiej osoby. Zdradziła, że z samego rana dotarły do niej druzgocące wieści. Marta pogrążyła się w żałobie.

Dziś rano otrzymaliśmy rozdzierającą serce wiadomość. Nasza kochająca druhna Ludmiła Niedbalska odeszła na wieczną wartę. Piękny człowiek, wspaniały reżyser, ciepła kobieta – zaczęła swój wpis Marta Manowska.

Prezenterka TVP zaprzyjaźniła się z seniorką do tego stopnia, że zdradziła jej mnóstwo sekretów ze swojego życia:

Dopuściła mnie do swoich wspomnień. Nigdy nie zapomnę Jej głosu, opowieści, przeżyć, wielkiej szczerości, jaką mnie obdarzyła,  dopuszczając także do prywatnych wspomnień i przeżyć. Mama obecna w powstaniu śląskim, ona sama w powstaniu warszawskim.

Manowska i pani Ludmiła Niedbalska, która była reżyserką, poznały się w czasie pandemii, gdy gwiazda zawoziła jej obiady. Każda ich rozmowa była powrotem do czasów trudnej młodości kobiety, która była bohaterką powstania warszawskiego:

Po każdym naszym spotkaniu nagrywałam te wspomnienia, bojąc się, żeby nie uronić ani chwili. Dzięki akcji „Obiady dla bohaterów” przez sześć tygodni widywałyśmy się codziennie. Potem już jako bliskie sobie osoby – napisała Manowska, dodając: – Pamiętam, kiedy szłyśmy do apteki, zaczepiła nas kobieta, pytając, gdzie może zobaczyć fragment muru getta. Gdy dowiedziała się, z kim właśnie rozmawia popłakała się i podziękowała Ludce – wspomina Marta Manowska.

Pani Ludmiła jest autorką filmu o powstaniu, który Manowska chciałaby w przyszłości pokazać szerokiej publiczności:

Kochana. Dziękuję Ci za wszystko. Film Ludmiły „Dzień czwarty” o Krzysztofie Kamilu Baczyńskim, uznany za najlepszy film o powstaniu, mam nadzieję, że zostanie niebawem wyemitowany. O Twoje dzienniki zadbamy. Ale najważniejsze. Zadbamy o pamięć o Tobie. Na zawsze zostaniesz z nami. Ty już wiesz, jak tam jest. Lepiej. Czuwaj. Ludmiła Niedbalska 1933-2021 – zakończyła swój wpis Marta Manowska. Zobaczcie zdjęcie niżej.

Swój wpis Manowska zilustrowała zdjęciem pani Ludmiły z innym bohaterem wojennym, Krzysztofem Przelaskowskim.


Ludmiła Niedbalska nie żyje

Ludmiła Niedbalska nie żyje

Marta Manowska w nowej fryzurze

Marta Manowska w nowej fryzurze

Marta Manowska nową prowadzącą Pytanie na śniadanie?

Marta Manowska nową prowadzącą Pytanie na śniadanie?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×