Partner Marty Manowskiej znowu na tapecie. Wiemy o nim już chyba wszystko! Kim jest?

Marta Manowska partner

Marta Manowska partner

Marta Manowska jest szczęśliwie zakochana. Dziennikarka z obecnym partnerem podobno spotkała się w pracy. Miejsce poznania partnera było dla gwiazdy TVP wyjątkowo szczególne. Dlaczego? Wszystko przez przywiązanie do tych okolic. 

Marta Manowska jest szczęśliwie zakochana. Chociaż popularna dziennikarka na temat życia prywatnego uparcie milczy, w rozmowie z naszą reporterką potwierdziła, że jest w związku:

Jestem szczęśliwa. Chyba szczęśliwie zakochana. Myślę, że to ten jedyny. Czy jest to osoba z branży… zostawię to dla siebie. I tak mówię więcej niż do tej pory mówiłam. Myślę, że ja po prostu jestem osobą, która się wywodzi na całe życie. Ja mam takie poczucie, że jak miłość, to na całe życie. Jak miłość to przyjaźń. Jak miłość, to taka osoba, która żyje podobnym życiem i zrozumie to, że jesteśmy cały czas w trasie i bierzemy dzieciaki pod pachę i wsiadamy do kampera i jedziemy przed siebie. Ta miłość sama mnie znalazła.

Mimo że partner Manowskiej pozostaje nadal w ukryciu, a para nie pokazuje się publicznie, co jakiś czas do kolorowej prasy docierają coraz to nowsze informacje na temat wybranka prowadzącej Rolnik szuka żony.

Kim jest partner Marty Manowskiej?

Podobno mężczyzna ma na imię Adam i pracuje w telewizji, a para poznała się podczas realizacji jednego z programów. Partner dziennikarki miał tam pracować jako dźwiękowiec. Zakochani poznali się w Ustroniu na Śląsku, co dla dziennikarki było wydarzeniem szczególnym:

Prezenterka wciąż nie może uwierzyć, że znalazła miłość – i to w swoich rodzinnych stronach. Marta Manowska pochodzi przecież z Siemianowic Śląskich i za każdym razem podkreśla, jak ważny jest dla niej Śląsk – czytamy w magazynie Rewia.

Parze życzymy wszystkiego co najlepsze.

Zobacz: Marta Manowska ma stalkera, który bez powodu od lat niszczy jej życie! Gwiazda po latach przerwała milczenie i ujawniła szokujące kulisy!

Zobacz: Ile zarabia Marta Manowska? Gwiazda TVP może pić szampana! Właśnie dostała gigantyczną podwyżkę od prezesa!

Zobacz: Marta Manowska pokazała pierwszego uczestnika „Rolnik szuka żony 6”! W nowej edycji zaskoczy nas czymś jeszcze!


Marta Manowska – sesja zdjęciowa

Marta Manowska – sesja zdjęciowa

Marta Manowska na planie Rolnik szuka żony

Marta Manowska na planie Rolnik szuka żony

Marta Manowska – Sanatorium miłości, konferencja programu

Marta Manowska – Sanatorium miłości, konferencja programu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×