Newsy"Na żywo" donosi o ciąży Marty Manowskiej. To niejedyna radosna wiadomość z jej życia prywatnego

"Na żywo" donosi o ciąży Marty Manowskiej. To niejedyna radosna wiadomość z jej życia prywatnego

Marta Manowska
Marta Manowska
Zuza Maciejewska

23.07.2020 09:00, aktual.: 23.07.2020 11:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

O tym, że Marta Manowska jest zakochana, nie można mieć wątpliwości. Prowadząca program Rolnik szuka żony nie ukrywa, że jest szczęśliwa. W rozmowie z Jastrząb Post powiedziała, że ma nadzieję, iż jej partner jest tym jedynym:

Myślę, że to ten jedyny. Czy jest to osoba z branży… zostawię to dla siebie. I tak mówię więcej niż do tej pory mówiłam. Myślę, że ja po prostu jestem osobą, która się wywodzi na całe życie. Ja mam takie poczucie, że jak miłość, to na całe życie. Jak miłość to przyjaźń. Jak miłość, to taka osoba, która żyje podobnym życiem i zrozumie to, że jesteśmy cały czas w trasie i bierzemy dzieciaki pod pachę i wsiadamy do kampera i jedziemy przed siebie. Ta miłość sama mnie znalazła. 

Mówi się, że serce gwiazdy TVP skradł Adam, dźwiękowiec, z którym poznała się na planie Sanatorium miłości. Podobno para ma za sobą zaręczyny:

Para w tamtym roku była w Paryżu i, jak zgodnie twierdzą ich znajomi, w mieście zakochanych Adam poprosił ją o rękę. Oczywiście się zgodziła — podawał Super Express.

Marta Manowska jest w ciąży?

Manowska nie pokazuje ukochanego w social mediach, nie pozuje z nim na ściankach. Związkiem Adama i Marty interesuje się jednak kolorowa prasa. Jak czytamy w Na żywo:

 Pojawiły się nawet plotki, że wzięli ślub, a ona spodziewa się dziecka.

Tygodnik donosi, że prowadząca niedawno spotkała się z uczestnikami drugiej edycji programu Sanatorium miłości. Ci ponoć nie mieli odwagi, by zapytać Martę o kilka kwestii:

Nikt nie miał odwagi zapytać ją o stan cywilny i ciążę. Niektórzy zwrócili uwagę na pierścionek przypominający obrączkę, a także na luźną marynarkę, lekko zaokrąglone kształty - informuje Na żywo. 

Magazyn, powołując się na informatora, podaje, że w życiu gwiazdy nastała rewolucja — podobno Marta Manowska rzuciła palenie papierosów:

Kiedyś Marta wychodziła w przerwach między nagraniami na papierosa.  Teraz nie pali wcale. Może nie chodzi tylko o jej zdrowie... - mówi osoba z otoczenia gwiazdy TVP.

Prowadząca na razie nie odniosła się do tych rewelacji.

Marta Manowska
Marta Manowska
Marta Manowska
Marta Manowska
Marta Manowska dowoziła posiłki seniorom
Marta Manowska dowoziła posiłki seniorom
Marta Manowska - Koncert z okazji 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II
Marta Manowska - Koncert z okazji 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także