Newsy"Rewia" donosi o ślubnych planach Marty Manowskiej. Gwiazda niebawem wyjdzie za mąż?

"Rewia" donosi o ślubnych planach Marty Manowskiej. Gwiazda niebawem wyjdzie za mąż?

Marta Manowska bez makijażu
Marta Manowska bez makijażu
Krystyna Miśkiewicz
01.04.2020 10:50, aktualizacja: 01.04.2020 16:18

Marta Manowska dała się poznać, jako sympatyczna prowadząca reality show Rolnik Szuka Żony. Kolejne edycje programu przyniosły popularność nie tylko jego uczestnikom, ale także samej prowadzącej. Szybko pojawiły się kolejne propozycje zawodowe. Mogliśmy zobaczyć ją w roli gospodynie w Sanatorium Miłości i The Voice Senior.

Marta Manowska: życie prywatne

Marta bezpieczny azyl znalazła u swoich rodziców. Czas kwarantanny spędza w swoim rodzinnym domu na Śląsku. Jeżeli chodzi o życie prywatne, gwiazda jest bardzo powściągliwa i wiemy o niej tyle, ile sama chce ujawnić. Jakiś czas temu Super Express doniósł o zaręczynach prezenterki.

Manowska swojego ukochanego poznała na planie programu Sanatorium Miłości. Adam pracował tam jako dźwiękowiec. Sama Marta nie potwierdziła tych doniesień:

Myślę, że to ten jedyny. Czy jest to osoba z branży… zostawię to dla siebie. I tak mówię więcej niż do tej pory mówiłam. Myślę, że ja po prostu jestem osobą, która się wywodzi na całe życie. Ja mam takie poczucie, że jak miłość, to na całe życie. Jak miłość to przyjaźń. Jak miłość, to taka osoba, która żyje podobnym życiem i zrozumie to, że jesteśmy cały czas w trasie i bierzemy dzieciaki pod pachę i wsiadamy do kampera i jedziemy przed siebie. Ta miłość sama mnie znalazła – powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.
Marta Manowska – 10 urodziny Moliera 2
Marta Manowska – 10 urodziny Moliera 2

Marta Mannowska planuje ślub?

Czas kwarantanny nie jest łatwy dla nikogo. Z telewizyjnych ramówek zniknęły wszystkie programy, które kręcone są na bieżąco, wstrzymano też zdjęcia do seriali. Wiosną w Beskidzie Śląskim miały być kręcone nowe odcinki Sanatorium miłości. Prezenterka nie ukrywała swojej radości, ponieważ góry są jej ukochanym miejscem w Polsce. Marta jednak nie traci nadziei:

Ale wiem, że ten odcinek powstanie. Będzie w maju albo latem, kiedy będziemy mogli wrócić do normalności. Miałam nagrać święta, piękne rozmowy z wrażliwymi osobami...

Czas kwarantanny pokrzyżował zawodowe plany gwiazdy, ale spowodował też, że może nadrobić wszystkie zaległości w życiu prywatnym. Marta jest wielką miłośniczką podróży. Gdy tylko ma wolne wsiada w samolot i zwiedza świat. Przy okazji swoich wojaży robi mnóstwo zdjęć, którymi być może kiedyś podzieli się ze światem.

Odpoczynek od pracy to także dobra chwila, aby zaplanować ważne wydarzenia, a jednym z nich jest niewątpliwie ślub. Plany prezenterki zdradziła jedna z jej znajomych:

Kto wie, może wyda album z tymi fotografiami? Przez lata uzbierało się ich trochę. A przy okazji może na spokojnie planować swój ślub – wyznała na łamach "Rewii".
Marta Manowska – zimowa ramówka TVP 2019
Marta Manowska – zimowa ramówka TVP 2019
Marta Manowska ma płaski brzuch - jesienna ramówka TVP 2019
Marta Manowska ma płaski brzuch - jesienna ramówka TVP 2019
Marta Manowska - Rolnik szuka żony 6
Marta Manowska - Rolnik szuka żony 6
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także