„Myślę, że to ten jedyny”. Marta Manowska ujawniła nam intymne szczegóły ze swojego związku. Z kim się spotyka? [WIDEO]

Marta Manowska partner, dieta

Marta Manowska partner, dieta

Z kim Marta Manowska jest w związku?

Marta Manowska o swoim partnerze. Gwiazda w rozmowie z naszą reporterką opowiedziała po raz pierwszy o swoim związku. Zdradziła, że trafiła na mężczyznę idealnego. Kim jest i jakie mają plany na przyszłość? Zobacz wywiad wideo.

Marta Manowska od początku swojej kariery przeszła niebywałą metamorfozę – schudła i zmieniła styl na o wiele bardziej kobiecy. Obecnie gwiazda zalicza się do grona najpiękniejszych wizytówek stacji TVP. O swojej przemianie opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką. Co za nią stoi?

Ja dbam o zdrowie. Zacznijmy od diety. Miłość bardzo pomaga, natomiast o zdrowie dbam na takiej zasadzie, że jestem wegetarianką od kilku lat, odżywiam się zdrowo. Staram się ruszać. Było bardzo dużo pracy teraz, więc praca też. Zresztą byłam na wikcie sanatoryjnym, na diecie wegetariańskiej, więc może to też tego efekty. A tak na serio, dobrze mi i się cieszę z tego ubytku.

Gospodyni Sanatorium miłości wyznała również, że jest zakochana. Gwiazda prawdopodobnie znalazła miłość życia. Marta otwarcie wyznała, że chce zestarzeć się u boku swojego wybranka. Kim jest jej partner?

Jestem szczęśliwa. Chyba szczęśliwie zakochana. Myślę, że to ten jedyny. Czy jest to osoba  z branży… zostawię to dla siebie. I tak mówię więcej niż do tej pory mówiłam. Myślę, że ja po prostu jestem osobą, która się wywodzi na całe życie. Ja mam takie poczucie, że jak miłość, to na całe życie. Jak miłość to przyjaźń. Jak miłość, to taka osoba, która żyje podobnym życiem i zrozumie to, że jesteśmy cały czas w trasie i bierzemy dzieciaki pod pachę i wsiadamy do kampera i jedziemy przed siebie. Ta miłość sama mnie znalazła.

Czyż to nie wspaniała historia?

Odchudzona Marta Manowska na konferencji nowego reality-show TVP! Wygląda jeszcze lepiej niż w „Rolniku”!

Marta Manowska o szóstej edycji „Rolnik szuka żony”. Co czeka widzów? [WIDEO]

Piękna mama Marty Manowskiej zadebiutowała w social mediach! Już wiadomo po kim ta uroda!


Marta Manowska bez makijażu

Marta Manowska bez makijażu

Marta Manowska

Marta Manowska

Marta Manowska na Flesz Fashion Night 2018

Marta Manowska na Flesz Fashion Night 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×