NewsyCo dalej z pracą Marty Manowskiej w TVP? To już oficjalna decyzja szefostwa

Co dalej z pracą Marty Manowskiej w TVP? To już oficjalna decyzja szefostwa

Marta Manowska
Marta Manowska
Elwira Szczepańska

01.02.2023 20:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marta Manowska odkąd pojawiła się w Rolnik szuka żony, wyrosła na jedną z największych gwiazd TVP. Po tym formacie pokochała ją cała Polska. Reality show o rolnikach poszukujących miłości zjednało jej sympatię nie tylko uczestników, którzy chętnie zwierzali jej się ze swoich miłosnych rozterek, ale także widzów.

Prezenterka dzięki popularności zaczęła pojawiać się także w kolejnych programach. Prowadziła też The Voice Senior, a także jest gospodynią Sanatorium Miłości. Mało tego, udziela się w wielu innych projektach Telewizji Polskiej. Niestety ostatnio wielu jej fanów martwi się o jej losy w TVP. Dlaczego?

Co dalej z pracą Marty Manowskiej w TVP?

Ostatnio w kolorowej prasie nie brakowało plotek, że Marta Manowska być może pożegna się z pracą w TVP. Zapewne wpłynęło na te pogłoski odsunięcie jej od prowadzenia The Voice of Senior. Nic bardziej mylnego. Dziennikarka poprowadzi nowy sezon programu Kobieta w drodze. Właśnie rozpoczęły się zdjęcia do piątej serii formatu. Bohaterkami nowych odcinków będą m.in.: Anna Mackiewicz-Solska, Marianna Dufek i Elżbieta Ficowska.

Jestem dumna z tego cyklu, bo jest wyjątkowy. Marta Manowska rozmawia z niesamowicie silnymi kobietami, które są przykładem dla innych. Bez wątpienia każda z nich motywuje i inspiruje do działania. To kobiety, które pokazują, że warto pomagać, uczą jak dobrze i pięknie żyć, że można i trzeba walczyć o marzenia. Zapraszam do oglądania „Kobiet w drodze” w TVP Kobieta, to będzie kolejny bardzo dobry sezon, pełen empatii, miłości i wzruszeń – mówi Iwona Bocian-Zaciewska, Dyrektor Redaktor Naczelna TVP Kobieta.

Na profilu samej zainteresowanej także pokazała się zapowiedź.

„Kobiety w drodze” to dla mnie bardzo ważny program. Poruszany tematy, które spędzają nam sen z powiek. Nie pozwalają przejść obojętnie. Wiele z tych rozmów to także spełnienie moich zawodowych marzeń i ambicji, dla takich spotkań warto uczyć się, rozwijać, czytać, wciąż czerpać wiedzę. W kolejnych postach będę chciała przestawić Wam pokrótce historie moich bohaterek. A Was chciałam zapytać o tematy, które chcielibyście poruszyć w tym programie - napisała

Jesteście fanami Marty Manowskiej?

  • Marta Manowska w bikini
  • Marta Manowska - 13. Gala Gwiazdy Dobroczynności
  • Marta Manowska
  • Marta Manowska zapowiada nowy sezon programu
  • Marta Manowska zapowiada nowy sezon programu
  • Marta Manowska w nowej fryzurze
  • Marta Manowska - 70-lecie TVP
[1/7] Marta Manowska w bikini
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także