Szukaj

Marta Kaczyńska ma nowego partnera? Znamy szczegóły

Marta Kaczyńska ma nowego partnera?

Marta Kaczyńska ma nowego partnera?

Bratanica prezesa PiS, Marta Kaczyńska, coraz częściej pojawia się na salonach. Ostatnio zaszczyciła swoją obecnością premierę spektaklu Kordian w Teatrze Narodowym. Córka byłego prezydenta wyglądała na zrelaksowaną. Choć na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że przyszła sama, prawdopodobnie towarzyszył jej ktoś bliski.

Zobacz: Marta Kaczyńska na premierze w teatrze niczym u cioci na imieninach. Agata Duda, mimo że w szarościach, przyćmiła ją swoim strojem

O tym niespodziewanym fakcie, donosi redakcja Na żywo. W najnowszym numerze tygodnika pojawiły się zdjęcia z wieczoru, który Marta Kaczyńska spędziła w towarzystwie pewnego mężczyzny. Dziennikarze dowiedzieli się, że to 49-letni Paweł – właściciel sieci łódzkich restauracji, prywatnie dobry znajomy rodziny Kaczyńskich. Tygodnik domniemywa, że może być on nowym partnerem baratanica prezesa PiS.

Podczas premiery Kordiana, Marta trzymała w ręku dwa zaproszenia. Mężczyzna nie szedł jednak obok kobiety  a dwa metry za nią. Po spektaklu udali się razem do sklepu, w którym kupili butelkę dobrego alkoholu, a następnie udali się w odwiedziny do rodzi Marty. Wieczór zakończyli w jednej z warszawskich restauracji. Jak donosi Na żywo, Paweł przez cały wieczór był bardzo szarmancki. Nie pozwolił też córce byłego prezydenta samej wrócić do domu. Odwiózł ją na miejsce i pomógł wnieść po schodach jej ciężką walizkę.

Znajoma Kaczyńskiej potwierdziła w rozmowie z tygodnikiem, że parę łączy coś więcej, a Marta jest już gotowa na nowy związek po nieudanym małżeństwie z Marcinem Dubienieckim:

Jego troska, ciepło, dobre rady, sprawiają, że Marta w końcu poczuła się bezpieczna i doceniana. Przy nim jest gotowa zaryzykować i dać się ponieść emocjom.

Łódzki restaurator jest też widywany w Gdyni, gdzie na co dzień mieszka Kaczyńska. Na żywo informuje, że podobno mężczyznę poznały już córki Marty. Dziewczynki zaakceptowały Pawła od razu.

Jeśli te informacje niedługo znajdą potwierdzenie w oficjalnych wspólnych wyjściach pary to będziemy mieli do czynienia z zupełnie nowym rozdziałem w życiu Marty Kaczyńskiej.

Marta Kaczyńska (fot. AKPA)

Marta Kaczyńska (fot. AKPA)

Marcin Dubieniecki i Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska jest gotowa na nowy związek

 

 


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×