Szukaj

Bajkowe baby shower Mariny. Gwiazda dopiero teraz pochwaliła się imprezą

Baby shower Mariny

Baby shower Mariny

Zdjęcia z baby shower Mariny

Informacja o ciąży Mariny Łuczenko postawiła na nogi cały show-biznes. Choć przez długi czas były to jedynie niepotwierdzone plotki, kilka zdjęć paparazzi wystarczyło, by Wojciech Szczęsny i jego piękna ukochana zdecydowali się na oficjalne potwierdzenie, że ich rodzina się powiększy. Przez kilka tygodni mogliśmy oglądać urocze zdjęcia powiększającego się brzuszka Mariny, a kilka dni po tym, jak Liam przyszedł na świat, świeżo upieczeni rodzice przekazali informację dalej za pośrednictwem social mediów.

Kochani, dziękuję Wam serdecznie za wszystkie życzenia urodzinowe i zarazem chciałabym Wam z radością oznajmić, że 30.06.18 przywitaliśmy na świat naszego cudownego synka. Liam jest już z nami w domku i ma się dobrze. Chcielibyśmy z całego serca podziękować dyrekcji i sztabowi medycznemu szpitala im. Świętej Rodziny w Warszawie za profesjonalizm, dyskrecję i wspaniałą opiekę!

I choć nie ma wątpliwości, że oboje będą iść w ślady Anny Lewandowskiej i Roberta Lewandowskiego, chroniąc prywatność swojej rodziny i syna, Marina znów zrobiła się aktywna na Instagramie. Niedawno pokazała kolejne urocze zdjęcie synka, a teraz pochwaliła się baby shower i dwoma wystrzałowymi wózkami. Wystarczy spojrzeć na jej twarz, by wiedzieć, że jest szczęśliwa jako mama.

Jak myślicie? Pochwalą się zdjęciem Liama, czy będą go trzymać w rozsądnej odległości od Internetu i show-biznesu?

Marina najlepsze zostawiła na koniec! Pochwaliła się ciążową sesją! Tak pięknej sukni nie miała nawet na swoim greckim ślubie

Marina Łuczenko zdradziła jaką dietę stosuje po porodzie! Będziecie nieźle zaskoczeni

Marina Łuczenko rozczuliła fanów. Jej nowe zdjęcie z małym Liamem robi prawdziwą furorę!


Baby shower Mariny

Baby shower Mariny

Marina Łuczenko pokazała zdjęcie z sesji ciążowej

Marina Łuczenko pokazała zdjęcie z sesji ciążowej

Marina urodziła syna

Marina urodziła syna

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×