Szukaj

Właśnie na to czekali fani! Niesforna sukienka ślicznej Mariny podkreśliła jej brzuszek!

Marina ciąża

Marina ciąża

Marina Szczęsna w zwiewnej sukience

Marina i Wojciech Szczęśni nadal nie komentują rzekomej ciąży wokalistki. Kiedy para uparcie milczy, coraz więcej mówią zdjęcia pojawiające się na portalach społecznościowych. Tym razem na tapecie jest ostatnia fotografia wokalistki, która pojawiła się na jej profilu na Instagramie. Czy rzeczywiście udowadnia ona, że Marina jest w ciąży?

Przypomnijmy, że plotki na temat ciąży Mariny pojawiają się w mediach już od jakiegoś czasu. Chociaż oficjalnie Szczęśni tego nie skomentowali, ich znajomi są bardziej wylewni. Nieoficjalnie przyznają, że przyszli rodzice pochłonięci są remontem mieszkania na Mokotowie i urządzaniem pokoiku dla dziecka.

Marina Łuczenko przewróciła mieszkanie do góry nogami! Śliczna gwiazda zarządziła ekspresowy remont luksusowego gniazdka! „Zostało już niewiele czasu”

Plotki podkręca także fakt, że wokalistka ostatnio stawia na luźniejsze stylizacje, tak jakby próbowała coś ukryć. Nie zawsze jednak jej to wychodzi. Tak jak na ostatnim zdjęciu, kiedy w pięknym krajobrazie Toskanii Marina ubrana w miętową sukienkę, pozowała uśmiechnięta do zdjęcia. Lekko wiejący wiatr sprawił, że materiał ułożył się na brzuchu.

Czy zdjęcie to jest dowodem ciąży wokalistki, o której od miesięcy plotkują internauci? Fani w tej kwestii są podzieleni. Wśród komentujących pojawiają się głosy, że zdjęcie nie jest aktualne i zostało zrobiono w zeszłym roku, z kolei inni twierdzą, że to bieżąca fotografia, którą Marina ma rozwiać wątpliwości dotyczące swojego rzekomego błogosławionego stanu.

Jak myślicie Marina rzeczywiście jest w ciąży? Jeśli tak, to jest mistrzynią kamuflażu na miarę Kylie Jenner.

Marina Łuczenko właśnie przez przypadek potwierdziła, że jest w ciąży? Fani od razu wykryli ten podstęp!

Marina nadal milczy w temacie swojej ciąży! Jednak jej najnowsze zdjęcia z Wojciechem Szczęsnym mówią wszystko!

Wojciech Szczęsny już szykuje się do roli ojca? Podpatruje Roberta Lewandowskiego! „Pójdziemy na ciepłą herbatkę” [WIDEO]


Czy Marina jest w ciąży?

Czy Marina jest w ciąży?

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny. Czy Marina jest w ciąży?

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny. Czy Marina jest w ciąży?

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny. Czy Marina jest w ciąży?

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny. Czy Marina jest w ciąży?

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Jak ona sie koszmarnie ubiera ! Widac majac tyle kasy nie umie sie ladnie ubrac ! Mogla sobie wyretuszowac zdjecie,zeby nie bylo widac brzuszka. Jesli urodzila to szkoda,bo ziemia i tak jest juz bardzo przeludniona,a ludzo rodzi sir coraz wiecej :///

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×