Szukaj

Marietta z „Hotelu Paradise” miała liposukcję. Efekty zabiegu pokazała na egipskiej plaży. Teraz to dopiero ma talię

Marietta Witkowska - talia

Marietta Witkowska - talia

Marietta Witkowska z Hotelu Paradise wypoczywa w Egipcie. Zdjęciami z plaży zachwyciła internautów. Tak właśnie wygląda po liposukcji. Jaka talia!

Marietta Witkowska jest zwyciężczynią pierwszej edycji Hotelu Paradise. Tam poznała Krzysztofa „Chrisa” Duckiego. Razem doszli aż do finału, w którym wygrali. Niestety ich relacja po powrocie do Polski nie przetrwała, mimo że zamieszkali razem, a mężczyzna dla niej wrócił z Londynu do Warszawy. Każde z nich zajęło się swoim życiem.

Marietta skupiła się na sobie. Zafundowała sobie sporą metamorfozę i zoperowała nos, a efektami pochwaliła się w sieci. O tym, że to jej kompleks, widzowie Hotelu Paradise wiedzieli od początku show, bo podkreślała, że jeśli wygra program, to zrobi operację:

Ja robię nos. To jest mój największy kompleks – mówiła.

Zresztą chętnie dzieli się w internecie wszystkimi swoimi eksperymentami z wyglądem. Nie ukrywa, że nie ma problemu, żeby ingerować w swoje ciało. Jest stałą bywalczynią salonów urody, zajmujących się różnego rodzaju zabiegami upiększającymi. Uwielbia też podróże. Właśnie jest na wakacjach w Egipcie. Zdjęcia z plaży zachwycają – ta imponująca talia to efekt liposukcji.

Jak wygląda Marietta Witkowska po liposukcji?

Tuż po nowym roku Marietta przyznała się, że rozstała się ze swoim nowym partnerem. Miała się nim pochwalić w sieci, ale relacja nie przetrwała. Zwierzyła się internautom, że ponownie jest singielką.

Powiedziałam A, muszę powiedzieć B.. w styczniu miałam ogłosić z kim jestem w związku, miał być nawet super romantyczny wywiad 🙂 stało się jak się stało i z początkiem nowego roku zakończył się mój związek. Pisze o tym oficjalnie, ponieważ od tygodni zasypujecie mnie pytaniami tylko o ten temat. Nie martwcie się, wszystko u mnie dobrze 🙂 jestem z tych które walczą do końca, walczyłam i nie czuje porażki, wierze w to ze coś się kończy coś się zaczyna a wszystko dzieje się po coś. Często pytacie jak radzę sobie z rozstaniami- skupiam się na sobie 🙂 ten rok chce całkowicie poświecić na rozwój zawodowy oraz podróże 🙂 Do wszystkich singli: głowa do góry, dbajcie o siebie – napisała.

Jak powiedziała, tak też zrobiła. Zapakowała walizki i wyruszyła w towarzystwie mamy na urlop do Egiptu. To na tamtejszych gorących plażach chwali się efektami liposukcji. Zabiegowi poddała się, żeby wysmuklić ciało. Efekt jest widoczny gołym okiem.

Marietta ma płaski brzuch i pięknie wymodelowaną sylwetkę. Tylko zajrzyjcie do naszej galerii.


Marietta Witkowska - talia po liposukcji

Marietta Witkowska - talia po liposukcji

Marietta Witkowska - talia po liposukcji

Marietta Witkowska - talia po liposukcji

Marietta Witkowska - talia po liposukcji

Marietta Witkowska - talia po liposukcji

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×