Szukaj

Marietta z „Hotelu Paradise” pokazała nos po operacji plastycznej. Ogromna zmiana. Teraz to inna osoba

Marietta Witkowska - nowy nos

Marietta Witkowska - nowy nos

Marietta Witkowska zwyciężczyni Hotel Paradise pokazała, jak wygląda jej nos po operacji plastycznej. Wygląda zupełnie inaczej. Zobaczcie jaka zmiana.

Marietta Witkowska jest zwyciężczynią pierwszej edycji Hotelu Paradise. Tam poznała Krzysztofa „Chrisa” Duckiego, z którym doszła aż do finału, w którym wygrali i wybrali miłość. Wrócili do Polski, zamieszkali razem i wydawałoby się, że ich love story będzie trwać. Niestety ich relacja nie przetrwała.

W rozmowie z Jastrząb Post powiedziała, że raczej nie ma szans, by wrócili do siebie:

Mamy kontakt z Chrisem. Rzadko, ale czasem coś do siebie napiszemy, jakieś miłe słowo. Na pewno jest szansa na to, że usiądziemy i porozmawiamy. Jak opadną te wszystkie emocje, bo to gdzieś tam w nas w środku jest. Ale na związek raczej szansy nie ma. Jak już to na przyjaźń.

Marietta skupiła się na sobie. Bywa na imprezach, ale przede wszystkim zafundowała sobie sporą metamorfozę i zoperowała nos. Jak wygląda?

Marietta Witkowska zoperowała nos. Jak wygląda?

Marietta kontynuuje karierę medialną, aktywnie prowadząc swoje social media. To tam pozostaje w kontakcie z liczną grupą fanów, których zyskała podczas show. Informuje ich o swoich projektach. Zwierza się z zamiarów, a niedawno zdradziła, że zoperuje swój nos.

O tym, że to jej kompleks, widzowie Hotel Paradise nie mieli wątpliwości, bo jeszcze przed finałem podkreślała, że jeśli wygra, część pieniędzy przeznaczy na operację:

Ja robię nos. To jest mój największy kompleks.

Marzenie spełniła i może się pochwalić zupełnie nowym wizerunkiem. Właśnie opublikowała pierwsze zdjęcie i wygląda zupełnie inaczej. Trudno ją rozpoznać z nowym noskiem.

Pierwsze zdjęcie z prawie nowym nosem 🙂 na pełne efekty poczekamy jeszcze około 2-3 tygodni 🙂 ale ja się czuje świetnie. (…)

Dosłownie-dostałam skrzydeł ! – napisała.

Zmiana pozytywnie zaskoczeni są fani Marietty, którzy nie szczędzą jej komplementów w komentarzach pod postem.


Marietta Witkowska - nowy nos

Marietta Witkowska - nowy nos

Marietta Witkowska zoperowała sobie nos

Marietta Witkowska zoperowała sobie nos

Marietta Witkowska zoperowała sobie nos

Marietta Witkowska zoperowała sobie nos

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×