Marcin Mroczek z żoną świętują 8. rocznicę małżeństwa. Po latach znowu włożyli na siebie ślubne kreacje. Prezentują się zjawiskowo

Marcin Mroczek

Marcin Mroczek

Marcin Mroczek od ośmiu lat jest szczęśliwym mężem Marleny Muranowicz. Para dwa dni temu świętowała rocznicę ślubu, którą postanowili uczcić w wyjątkowy sposób. Ubrali swoje ślubne kreacje.

Marcin Mroczek popularność zyskał w momencie gdy pojawił się w serialu M jak Miłość. Na plan zdjęciowy trafił jako nastolatek i dostał jedną z głównych ról. Okazało się to nie tylko wspaniałą przygodą, ale zaowocowało współpracą, która trwa już od ponad dwóch dekad. Razem ze swoim bratem bliźniakiem, Rafałem panowie idealnie odnaleźli w telenoweli. Już chyba nikt nie wyobraża sobie, by mogło ich zabraknąć w tej kultowej produkcji. Obecnie ich wątki są jeszcze bardziej rozbudowane. Aktorzy dorośli na oczach widzów. Kilka dni temu świętowali swoje 39. urodziny.

Marcin w najpopularniejszym serialu w kraju gra postać Piotrka Zduńskiego, jego serialową żoną jest Kinga, a w tej roli możemy oglądać Katarzynę Cichopek. Ekranowa para wspaniale ułożyła sobie życie i doczekała się aż czworga dzieci. Aktor zdecydowanie nie może też narzekać na brak szczęścia w życiu prywatnym. Właśnie świętuje z żoną 8. rocznicę ślubu.

Marcin Mroczek z żoną świętują 8. rocznicę ślubu

Marcin od ośmiu lat tworzy udany związek z Marleną Muranowicz. Para pobrała się w 2013 podczas pięknej ceremonii w Tarczynie. Po udzieleniu sakramentu goście weselni przenieśli się do pobliskiego dworku, gdzie bawili się podczas hucznej imprezy. Od tamtej pory zakochani nie widzą poza sobą świata. Małżonkowie doczekali się dwóch synów. Starszy, Ignacy, ma już 4 lata, a Kacper jest od niego o rok młodszy.

Marcin i Marlena 20 lipca świętowali osiem lat swojego małżeństwa. Kolejną rocznicę postanowili uczcić w wyjątkowy sposób. Raz jeszcze chcieli poczuć się jak w dniu ślubu i włożyli na siebie kreacje, które nosili tego dnia. Zdjęciami i krótkim nagraniem Marcin pochwalił się w sieci.

8 lat temu powiedzieliśmy sobie magiczne „TAK”! Dzisiaj to „Tak” rozbrzmiewa podwójnym echem… PS. Kurcze wyglądamy prawie jak w 2013 roku

Marlena jeszcze raz pokazała się w asymetrycznej sukni z falbankami projektu Violi Piekut. Kreacja nadal pasuje na nią jak ulał. Na Marcinie ślubny granatowy garnitur i biała koszula również wyglądały tak samo doskonale jak osiem lat temu. Trzeba przyznać, że małżonkowie w kreatywny sposób uczcili swoje święto. Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii.


Marcin Mroczek i Marlena Muranowicz

Marcin Mroczek i Marlena Muranowicz

Marcin Mroczek i Marlena Muranowicz

Marcin Mroczek i Marlena Muranowicz

Marcin Mroczek i Marlena Muranowicz

Marcin Mroczek i Marlena Muranowicz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×