Szukaj

Marcin Mroczek pokazał synów. Obaj prześliczni. Starszy to jego mała kopia

Marcin Mroczek z synami

Marcin Mroczek uraczył swoich fanów pięknymi kardami z synami. Zamieście też obszerny wpis, w którym podzielił się swoimi przemyśleniami na temat rodzicielstwa. Co piszą fani?

Marcin Mroczek jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych aktorów serialowych w Polsce. Przez ostatnie 20 lat gra w M jak Miłość. Nie sposób jest wyobrazić sobie, aby mogło w nim zabraknąć ulubionej pary Polaków, którą tworzy Piotr Zduński i Kinga Zduńska, którą gra Katarzyna Cichopek. W zasadzie na naszych oczach wyrósł na gwiazdę produkcji.

Rola w najpopularniejszym serialu TVP przełożyła się na zainteresowanie mediów jego życiem prywatnym. Aktor może pochwalić się piękną żoną i dwoma synami, z którymi uwielbia spędzać czas. Na jego profilu na Instagramie nie brakuje fotografii z rodziną. Aktor na tyle odnalazł się w roli ojca, że założył nawet oddzielny profil o wdzięcznej nazwie Tata na medal, który poświęcił rodzicielstwu. W piątek pokazał nowe zdjęcia z Ignacym i Kacprem.

Marcin Mroczek na zdjęciu z synami. Jak wyglądają Ignacy i Kacper?

Marcin Mroczek wraz z rodziną mieszka w domu w szeregowej zabudowie, który oddalony jest o kilkanaście kilometrów od centrum Warszawy. To tam spędza czas z najbliższymi. Przestrzeń pozwoliła im bez problemów przetrwać izolację. Razem z piękną żoną, Marleną Muranowicz, mogą w pełni cieszyć się urokami posiadania dwóch synów. Ignacy i Kacper, którzy odpowiednio mają 4 i 3 lata, z pewnością dostarczają im wiele radości.

W poście, który aktor opublikował w piątek, podzielił się z internautami nie tylko uroczymi kadrami z synami, ale także przemyśleniami na temat roli taty.

Rola taty nie jest łatwa, ale nie jest też nie wiadomo jak trudna. Dzieci często wymagają od nas mniej, niż sami chemy im dać. W pogoni za światem biegamy od zajęć do zajęć żeby zapełnić im czas i żeby przypadkiem czegoś nie przegapić. Języki, piłka, balet, pływanie, szachy, narty, rolki…(dopiszcie w komentarzach co jeszcze)
Migiem po pracy żeby ZDĄŻYĆ, lekko zdenerwowany i zniecierpliwiony zastanawiasz się ile trzeba na to zarobić.
I może ten czas pandemii sprawi że w szachy zagramy razem, a w piłkę uda się przez jakiś czas bez trenera.
Pamiętajcie, że nic nie zastąpi waszej obecności i uwagi.
Tak mnie jakoś wzięło przy piątku – napisał.

Zarówno wpisem jak i zdjęciami z synami zauroczeni są internauci, którzy zgadzają się z przemyśleniami Mroczka. Piszą także, że Ignacy i Kacper są śliczni i do niego podobni. Zwłaszcza starszy z chłopców.


Marcin Mroczek z synami

Marcin Mroczek z synami

Marcin Mroczek z synami

Marcin Mroczek z synami

Marcin Mroczek z synami i żoną

Marcin Mroczek z synami i żoną

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×