Marcin Hakiel pozwala sobie na coraz więcej! Odważne zdjęcie jego partnerki obiegło media społecznościowe. Tym razem zapozowała od frontu

Marcin Hakiel pokazał odważne zdjęcie partnerki

Marcin Hakiel pokazał odważne zdjęcie partnerki

Marcin Hakiel dodał kolejne zdjęcie. Z dnia na dzień robi się coraz odważniej. Tym razem jego nowa partnerka zapozowała przodem do kamery. 

Marcin Hakiel na początku tego roku rozstał się z Kasią Cichopek. Pod sam koniec sierpnia sąd udzielił im rozwodu. Para rozstała się w zgodzie i do dziś ma dobry kontakt. Wszystko ze względu na dobro dzieci: Adama Heleny.

Kasia i Marcin uzyskali rozwód. Rozstali się za porozumieniem stron. Para uzgodniła szczegóły rozwodu znacznie wcześniej, więc o kłótniach i jakichkolwiek oskarżeniach nie było mowy mówi – Aldona Wleklak (agentka Cichopek) przekazała Jastrząb Post.

Tancerz układa sobie aktualnie życie u boku nowej partnerki, tajemniczej Dominiki, która ma dobre relacje zarówno z jego potomstwem, jak i Kasią. To podobno ona wpłynęła na Marcina, by odpuścił ex-żonie i trochę odpoczął od show-biznesu.

Dominika nie chce żadnych afer medialnych. Poprosiła Marcina, żeby nie angażował się w żadne spory i zrezygnował z ustawek z fotoreporterami – powiedział informator Plotka. I dodał: – Bardzo mu na niej zależy, więc oczywiście się z nią zgodził. Są bardzo fajną parą i nie kryją swojego szczęścia – uzupełniło źródło.

Miłość między parą rozkwita, o czym stale dowiadujemy się w social mediach byłego męża Kasi.

Marcin Hakiel pokazał odważne zdjęcie partnerki

Jeszcze niedawno Marcin, w imieniu partnerki, deklarował, że nie będzie pokazywał jej twarzy.

Dziękuje za wszystkie komentarze! Żyjemy w wolnym kraju, każdy podejmuje swoje decyzje. Moja Kobieta podjęła decyzję o niepokazywaniu twarzy, co nie znaczy że czasem nie wstawię wspólnego zdjęcia. Żyję wg prostych zasad, pokazuje prawdę, co to uznam za stosowne do upublicznienia. Będę wdzięczny za nieatakowanie się na moim profilu, szanujmy się! Każdy ma prawo do swojej opinii, każdy żyje wg swoich wartości. Pozdrawiamy D&M – pisał na Instagramie.

Z dnia na dzień robi się jednak coraz odważniejszy i śmiało dodaje zdjęcia, do których Dominika pozuje „en face”. Również dziś na jego Instastory pojawiło się takie zdjęcie. Marcin uchwycił swoją wybrankę, gdy ta siedziała przy stole i raczyła się herbatą. Niewiele brakowało, a na zdjęciu byłaby widoczna jej twarz, ponieważ kobieta była zwrócona w stronę obiektywu.

Nowe ujęcie zobaczycie w galerii pod tekstem.

Trzymacie kciuki za ten związek?


Marcin Hakiel pokazał partnerkę

Marcin Hakiel pokazał partnerkę

Marcin Hakiel z partnerką

Marcin Hakiel z partnerką

Marcin Hakiel nowy look

Marcin Hakiel nowy look

Komentarze

 • Gość pisze:

  Kaśka miała fajnego i uczciwego męża, teraz trudno o takich . Jeszcze za nim będzie tesknila . Ona jest pazerna i źle skończy. Tylko dzieci szkoda .

 • Gość pisze:

  Panie Marcinie : pchasz sie pan na to szybe nie wyciagnołes zadnych wniosków. Zajmij sie szkołami albo zmien zawód. Błedy rodziców powielaja dzieci . BRAK SŁÓW

 • Zzzzzzz pisze:

  Są siebie warci i Marcin i Kaśka. Cierpią i będą cierpieć tylko dzieci, to piętno jakie stworzyli im nie dojrzali emocjonalnie rodzice. Marcin, jak taki zakochany był w Kaśce, powinien odczekać, a nie od razu pakować się w związek z kimś, kogo nie zna. Szkoda go ale jak głupi, to niech ponownie cierpi.
  Dziewczyna, która kocha faceta, nie powinna zakrywać twarzy, jeżeli nie na nic na sumieniu. Ale tak to już jest, na złość mamie odmrożę sobie uszy. Później znowu płacz, zgrzyt za pochopną decyzję. W końcu to ich problem. Mnie osobiście żal tylko dzieci, oni są dorośli ale nie dojrzali emocjonalnie.

 • Gość pisze:

  Co on chce osiągnąć zdjęciami kobiet bez twarzy.Prosty człowiek bez żadnej godności taki sobie tancerzyk .

  • Gość pisze:

   No tak godnosc ma p. Kasia udowodnila to w Jerozolimie

  • On pisze:

   Ludzie, czy uważacie , że podwójne życie to prawidłowe dla normalnego człowieka?, Idąc z mężem na wakacje i później z kochankiem, strach pomyśleć gdyby w ciąży była z którym to dziecko? Co za Sodoma Gora , takich związkòw pewnie sporo, taka jest moralność Pani Dulskiej ,no Hakiel ,aby nie zwariować robi to co widać

  • Gość pisze:

   No tak godna uczciwosci jest Pyza bo od 3 lat robiła męża w bambuko.

 • Gość pisze:

  Dominika jeszcze długo twarzy nie pokaże, bo to da przyzwolenie prasie na pokazywanie jej, a to da kolejne przyzwolenie na prześwietlenie jej. A ona boi się tylko tego, że ktoś wyciągnie na wierzch jej okropny życiorys: zdrady, zdrady, zdrady i pazerność.

 • Gość pisze:

  A niech sobie żyje jak chce nic nam do tego

 • Gość pisze:

  Wyrobił się facet po tym rozstaniu.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×