Marcelina Zawadzka pręży się jak gimnastyczka na gigantycznym kamieniu w skąpych ciuszkach. Jest hot, ale był też dreszczyk emocji

Marcelina Zawadzka na skale

Marcelina Zawadzka na skale

Marcelina Zawadzka pokazała niesamowite efekty sesji zdjęciowej, zrobionej w Azji. Obok tak pięknych fotek ciężko przejść obojętnie.

Marcelina Zawadzka przez kilka lat była jedną z największych gwiazd TVP. Widzowie uwielbiali programy, w których pojawiała się Miss Polonia. Była gospodynią hitów stacji, czyli Pytania na śniadanie, The Voice of Poland czy Bake off. Ale Ciacho!. Przyciągała rzesze widzów przed odbiorniki. W zeszłym roku połączono ją z tak zwaną aferą vatowską. W efekcie została odsunięta od pracy w telewizji publicznej. Od tego momentu skupiła się na rozwijaniu social mediów, a także podróżowaniu.

Tym razem modelka raczy fanów zdjęciami z Azji. Właśnie zafundowała sobie niesamowitą sesję.

Marcelina Zawadzka w ekstremalnej sesji zdjęciowej

Od niedawna wiadomo, że Marcelina spotyka się z niemieckim przedsiębiorcą Maxem Gloecknerem. Zakochani mają mieć wobec siebie poważne plany. Mężczyzna już zdążył odwiedzić ją w Polsce i poznać jej rodzinę.

Pojechali razem do Malborka. Marcelina przedstawiła go rodzinie. Potem odpoczywali w Sopocie i domku Marceliny w lesie – zdradza źródło portalu Pudelek.

Zawadzka również przyjęła zaproszenie Maxa i przez kilka dni przebywała w miasteczku Freiburg w Niemczech skąd pochodzi jej nowa miłość. Relacją z wyjazdu chwaliła się na Instagramie.

Obecnie Zawadzka podróżuje po Azji. W niedzielę pochwaliła się zdjęciami z niesamowitego miejsca. Widoki zapierają dech, a Marcelina jak zawsze zachwyca wyglądem.

Co można wyczytać w przewodnikach turystycznych o miejscu, w którym zapozowała Marcelina?

Ten wyjątkowy punkt widokowy na gigantycznej skale jest jednym z mniej znanych ukrytych klejnotów na wyspie Koh Samui. To naturalne zjawisko jest dość wyjątkowe, ponieważ idealnie okrągły kamień spoczywa na naturalnej platformie. Oferuje on zapierające dech w piersiach widoki na plażę Lamai i okolicę. Możesz połączyć ten spektakularny widok z innymi rzeczami do zrobienia, takimi jak wizyta na skałach Hin Ta i Hin Yai i oczywiście wizyta na plażach Koh Samui.

Trudno się nie zgodzić z opisem, bo widok jest nieziemski, a jeśli dodać do tego piękną Zawadzką, to już mamy komplet.


Marcelina Zawadzka na wielkiej skale

Marcelina Zawadzka na wielkiej skale

Marcelina Zawadzka na wielkiej skale

Marcelina Zawadzka na wielkiej skale

Marcelina Zawadzka na wielkiej skale

Marcelina Zawadzka na wielkiej skale

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×