Szukaj

Jak mieszka Marcelina Zawadzka? Gwiazda pochwaliła się sypialnią, a to dopiero początek imponujących wnętrz

Tak mieszka Marcelina Zawadzka

Tak mieszka Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka mieszka we wspaniałych wnętrzach. Właśnie pochwaliła się sypialnią. Jak jest urządzona i co najbardziej przykuwa spojrzenia?

Marcelina Zawadzka wykorzystuje czas, w którym nie pojawia się na antenie TVP. Nie wiadomo co dalej z jej karierą, ale ona nie wydaje się tym przejmować i pojechała na wakacje. Najpierw przez kilkanaście dni ładowała akumulatory w Meksyku, a urlop relacjonowała na Instagramie. Pojawiło się także takie, na którym pozuje z nowym partnerem, Tomaszem Włodarczykiem.

Podobno poznali się przez wspólnych znajomych, a połączyły ich podobne pasje. Marcelina i Tomek spotykają się już od kilku miesięcy. Ich związek ma być na tyle poważny, że niektóre media donosiły o zaręczynach. Para nie potwierdziła tych rewelacji.

Obecnie Zawadzka jest w Polsce i relacjonuje swoje aktywności. Właśnie pochwaliła się sypialnią.

Marcelina Zawadzka pochwaliła się sypialnią

Marcelina Zawadzka jakiś czas temu zdradziła na Instagramie, że w końcu znalazła czas, żeby udekorować toaletę, według zamysłu, jaki już dawno miała. Pokazała zdjęcia, jak tego dokonuje. Na ścianach powiesiła mnóstwo pamiątek ze swoich podróży. Wnętrze natychmiast nabrało indywidualnego charakteru.

Podczas pierwszej fali pandemii gwiazda samodzielnie odnowiła swój balkon, nadała mu kolorów, a miejsce natychmiast stało się przyjemną przestrzenią, tak cenną w czasie zamknięcia.

Udało się także zajrzeć do kuchni Marceliny. Proste białe meble przełamała ciekawymi płytkami. Widać, że na każde pomieszczenie w swoim mieszkaniu ma jakiś pomysł.

W najnowszym poście pochwaliła się sypialnią. Wnętrze robi wrażenie, zwłaszcza cudny, drewniany zagłówek łóżka. Przymocowane są do niego lampki nocne, a także dekoracyjne oświetlenie. Marcelina wyznała, że to jej dekoracyjne szaleństwa. Nawiązała także do wspomnianej już wyżej łazienki.

Czas na moje kolejne aranżacyjne szaleństwa.
Ostatnio mogliście dostrzec, jak dekorowałam obrazkami i plakatami całą łazienkę aż po sufit – zaczęła post.

Potem opisała, jak stworzyła przestrzeń do wypoczynku.

Dziś za to możecie zobaczyć jak w prosty sposób za sprawą fantastycznych plakatów wspólnie z @desenio odmieniłam swoją sypialnię.
Sypialnia to miejsce szczególne, gdzie możemy śnić i marzyć, więc postawiłam na plakaty związane z kosmosem, hehehe i surfingiem. który kocham ale jest tak trudny i u nas ciężko dostępny, że marzę o tym ( może kiedyś zrealizuje te marzenia i jeszcze będę śmigać po falach) (…) – napisała.

Jak wam się podoba sypialnia Marceliny Zawadzkiej? Więcej zdjęć z jej mieszkania w naszej galerii.


Marcelina Zawadzka pochwaliła się sypialnią

Marcelina Zawadzka pochwaliła się sypialnią

Marcelina Zawadzka pokazała sypialnię

Marcelina Zawadzka pokazała sypialnię

Jak mieszka Marcelina Zawadzka?

Jak mieszka Marcelina Zawadzka?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×