Małgosia z „Rolnika” pokazała twarze dzieci. To debiut jej córeczki. Przy okazji wydało się, kiedy urodziła

Małgosia Borysewicz

Małgosia Borysewicz

Małgosia z programu Rolnik szuka żony, kilka dni temu poinformowała, że po raz drugi została mamą. Dzisiaj po raz pierwszy pokazała zdjęcie całej rodziny. Wydało się także kiedy jej córeczka przyszła na świat. 

Program Rolnik szuka żony to niekwestionowany hit Telewizji Polskiej. Na każdy kolejny odcinek miłosnego show widzowie wyczekują z prawdziwym utęsknieniem. Do każdej edycji zgłasza się mnóstwo kandydatów, którzy w programie chcieliby odnaleźć wielką miłość. Każda seria gromadzi przed telewizorami prawdziwe tłumy, które kibicują bohaterom programu w ich miłosnych perypetiach.

Od pewnego czasu wśród uczestników pojawiają się także kobiety, które swoje życie związały z gospodarstwem. Jednej z nich udało się w programie znaleźć swoją drugą połówkę. Małgosia, która była bohaterką jednej z poprzednich edycji, zakochała się ze wzajemnością w Pawle Borysewiczu. Ich miłość była tak silna, że zaprowadziła zakochanych aż przed ołtarz. Od kilku lat stanowią zgodne małżeństwo, a nawet są już rodzicami. Ich starszy synek Rysio to już uroczy prawie dwulatek. Kilka dni temu rolniczka poinformowała, że na świat przyszła jej córeczka.

Małgosia Borysewicz pokazała twarze dzieci

Małgosia Borysewicz jest bardzo aktywna na Instagramie. Zgromadziła tam już spore grono wiernych obserwatorów. Nikogo nie dziwi zatem fakt, że chętnie chwali się tam tym, co aktualnie u niej słychać. Kilka miesięcy temu zaskoczyła wszystkich informacją, że spodziewa się drugiego dziecka. Pozując ze sporym ciążowym brzuszkiem, podzieliła się radosną nowiną.

W zeszłym tygodniu oznajmiła całemu światu, że jej córeczka jest już na świecie. Gwiazda 17 października poinformowała o narodzinach i zdradziła, że dziewczynka ma na imię Blanka.

Cześć, jestem Blanka. Kochani! Zostaliśmy rodzicami po raz 2. Nasza córeczka urodziła się znacznie wcześniej, niż planowaliśmy, ale cieszymy się, że jest już z nami.

Dzisiaj na profilu Małgosi pojawiło się pierwsze wspólne zdjęcie całej czwórki. Małgosia tuli w ramionach małą Bankę, a dumny tata ma na rękach syna. W opisie gwiazda zdradziła, że jej córeczka właśnie skończyła miesiąc. Małgosia zatem urodziła 3 tygodnie wcześniej, niż poinformowała o tym na Instagramie. Dziewczynka przyszła na świat pod koniec września.

Taka Niedziela! Blanka dziś kończy 1 miesiąc. Rysio za chwilę 1 rok i 8 miesięcy. A my po odrobieniu zaległości w gospodarstwie w tym tygodniu (jak na wariackich papierach) będziemy sobie odpoczywać. Dzieci się zsynchronizowały- jak śpią to razem, jak gaworzą nad ranem 3 h to też zmęczeni, szczęśliwi!

Internautów bardzo rozczuliło rodzinne zdjęcie. Zachwycają się tym pięknym kadrem i po raz kolejny gratulują świeżo upieczonym rodzicom.

 


Małgosia Borysewicz pokazała twarze dzieci

Małgosia Borysewicz pokazała twarze dzieci

Małgosia Borysewicz pokazała twarze dzieci

Małgosia Borysewicz pokazała twarze dzieci

Małgosia Borysewicz z córką Blanką

Małgosia Borysewicz z córką Blanką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×