Szukaj

Małgorzata Socha w skąpym bikini balansuje szczupłym ciałem na desce. Figury może pozazdrościć jej Lewandowska

Małgosia Socha

Małgosia Socha

Małgorzata Socha w bikini balansuje szczupłym ciałem podczas uprawiania sportów wodnych. Internauci oniemieli. Jaka figura! Może jej pozazdrościć sama Ania Lewandowska.

Małgorzata Socha słynie z nienagannie szczupłej sylwetki. Wielu podziwią ją, że po urodzeniu trojga dzieci, ciągle może się poszczycić ciałem jak nastolatka, takiej figury może jej pozazdrościć sama Anna Lewandowska, która z trudem wraca do formy po urodzeniu Laury. Kiedy opublikowała zdjęcie z uprawiania sportów wodnych, internauci osłupieli. W skąpym bikini wygląda bosko!

Jak wygląda Małgorzata Socha w skąpym bikini?

Małgorzata Socha jest znana i lubiana przez widzów. Od wielu lat pojawia się w najbardziej popularnych serialach, a także filmach, które nie przechodzą bez echa. Ogromną sympatię zyskała jako serialowa Zuza z Na Wspólnej. Regularnie pojawia się też jako jedna z głównych postaci w serialu Przyjaciółki, a teraz ponownie możemy ją podziwiać jako Violettę Kubasińską w hicie TVN BrzydUla. Fani bardzo sobie cenią jej profesjonalizm i talent komediowy.

Małgosia Socha świetnie połączyła karierę z macierzyństwem. Jest mamą trojga dzieci, które wychowuje razem z mężem Krzysztofem Wiśniewskim. Najstarsza córka pary Zosia ma już 7 lat, Basia prawie 3, a najmłodszy Staś prawie dwa latka. Przy takiej gromadce z pewnością ma sporo pracy, mimo to realizuje się zawodowo, oraz dba o swoje pasje. Jedną właśnie pochwaliła się na Instagramie.

Balansuje na desce, uprawiając SUP – czyli Stand up paddle czyli stój i wiosłuj – sport wodny polegający na poruszaniu się po wodzie na desce napędzanej przy pomocy dlugiego wiosła. Sport ten wywodzi się z Hawajów i najwyraźniej sprawia sporo frajdy. Małgosia z radością oddaje się zabawie, a przy tym zachwyca sylwetka w skąpym bikini.

Najbardziej żenująca sesja na SUPie – wbrew panującym trendom. A kto powiedział, że będzie łatwo tuż przy brzegu #sup #bikinigirl #holidaymood #seaside #seaview #vacayvibes #goodvibes #missingsummer

Jak to jest możliwe, że po urodzeniu trojga dzieci, ma taką wspaniałą figurę? Niejednokrotnie na jej profilu pojawiały się posty, w których pokazywała, jak wyciska siódme poty podczas treningów. Jest też bywalczynią obozów Anny Lewandowskiej. Chyba jednak już przerosła mistrzynię, bo trenerka nie ukrywa, że powrót do formy po urodzeniu drugiej córki nie jest łatwy, tymczasem Małgosia prezentuje się identycznie, a nawet i lepiej niż przed trzema ciążami. Podziwu nie ukrywają internauci, obsypując aktorkę komplementami.


Małgorzata Socha w bikini

Małgorzata Socha w bikini

Małgorzata Socha w bikini

Małgorzata Socha w bikini

Małgorzata Socha w bikini

Małgorzata Socha w bikini

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×