Małgosia Socha w teledysku Sławomira. Będzie hit?
Najnowsza piosenka Sławomira - Małgosia Socha, jest inspirowana gwiazdą. Aktorka i muzyk mieli okazję wcześniej się spotkać. Socha wystąpiła w teledysku do utworu Aneta w 2017 roku, który Sławomir nagrał razem z grupą VOX.
Najnowsza piosenka, którą nagrał artysta w oczekiwaniu na Weselnego pytona, czeka na milion odsłon w internecie. Może stać się wielkim hitem, w końcu aktorka jest w Polsce bardzo popularna.
Śpiewając "Socha, Małgosia Socha, Ty nawet nie wiesz, jak Cię Andrzej kocha" Sławomir ma na myśli polskiego biznesmena mieszkającego w USA, który zaproponował jemu i aktorce pomoc w zdobyciu zagranicznej sławy po tym, jak zobaczył teledysk do Anety. Rzekomo, niejaki Andrew Żabiniecki, zapewniał ich wtedy, że ma kontakty w amerykańskiej telewizji i zrobi z nich prawdziwe, międzynarodowe gwiazdy.
Sławomir i Socha dotychczas nie zdradzali w wywiadach szczegółów tej ciekawej historii.
W teledysku Małgosia Socha, Sławomir i Kajra podróżują po USA. Imprezują, spędzają czas na plaży. Można też podziwiać wdzięki żony muzyka w wyciętym kostiumie kąpielowym. Trzeba przyznać, że klip jest efektowny.
Poniżej przypominamy klip, w którym wystąpiła wcześniej Małgosia Socha.