Szukaj

Mama Małgorzaty Sochy za kampanię biżuterii dostała więcej niż niejedna gwiazda. Kwota robi wrażenie

Małgorzata Socha wzięła udział w kampanii reklamowej. Pojawiła się w niej z mamą, Bożeną. Super Express sprawdził, ile obie panie zarobiły na wspólnym projekcie.
Małgorzata Socha w kampanii reklamowej

Małgorzata Socha w kampanii reklamowej

Małgorzata Socha nie może narzekać na brak pracy. Jakiś czas temu przyjęła propozycję wzięcia udziału w kontynuacji serialu BrzydUla. Jak zdradziła podczas Domówki u Dowborów, prawdopodobnie już w czerwcu pojawi się na planie. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to już we wrześniu zostaną wyemitowane pierwsze odcinki:

Mam nadzieję, że od września będziemy na antenie i będzie już można oglądać BrzydUlę. Serial się pisze, na razie jest pierwszych dziesięć odcinków.

Małgorzata Socha z mamą w kampanii biżuterii

Małgorzata Socha, oprócz grania w filmach i serialach, pojawia się w kampaniach reklamowych. Ostatnio wzięła udział w kampanii jednej z marek biżuteryjnych, która specjalnie na Dzień Matki przygotowała dla swoich klientów atrakcyjną ofertę.

W ramach kampanii powstało kilka fotografii, na których aktorka pojawiła się z mamą, Bożeną. Chociaż sesja zdjęciowa odbyła się w zeszłym roku, marka postanowiła ją przypomnieć.

Super Express sprawdził, ile Małgorzata Socha i jej mama zarobiły na reklamie błyskotek. Według tabloidu obie panie mogły liczyć na iście gwiazdorskie wynagrodzenie.

Małgosia Socha za udział w reklamie może liczyć na 300 tys. zł. Jej mama otrzymuje oczywiście mniejszą gażę. Według naszym informacji może być to nawet od 20 do 50 tys. zł.

Małgorzata Socha: rodzice.

Małgorzata Socha od zawsze mogła liczyć na wsparcie rodziców: ojca Jerzego oraz matki Bożeny. Niestety rok temu, kiedy Socha była w trzeciej ciąży, jej tata zmarł. Aktorce pozostała tylko mama, która jest dla niej mentorką i przyjaciółką.

Zobacz także: Małgorzata Socha z córeczką na plecach wyruszyła w góry. Fryzury mają identyczne


Małgorzata Socha z mamą Bożeną w kampanii reklamowej

Małgorzata Socha z mamą Bożeną w kampanii reklamowej

Małgorzata Socha z mamą Bożeną w kampanii reklamowej

Małgorzata Socha z mamą Bożeną w kampanii reklamowej

Małgorzata Socha w Pytaniu na śniadanie

Małgorzata Socha w Pytaniu na śniadanie

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×