Mama Małgorzaty Sochy przeszła gwiazdorską metamorfozę! Jej uroda zachwyca

Małgorzata Socha matka

Małgorzata Socha matka

Małgorzata Socha w dniu swoich 39 urodzin pokazała mamę, która przeszła gwiazdorską metamorfozę. Pani Bożena w niczym nie ustępuje swojej pięknej córce – jest równie piękna i stylowa. Już wiadomo po kim aktorka odziedziczyła urodę.

Małgorzata Socha, choć ma dopiero 39 lat, w życiu zawodowym odnotowała pasmo niewyobrażalnych sukcesów. Gwiazda jest obecnie jedną z najpopularniejszych polskich aktorek serialowych. Rola Zuzy w Na Wspólnej zagwarantowała jej pozycję liderki w polskim show-biznesie. Swoją popularność Socha wzmocniła wcielając się w jedną z głównych bohaterek hitowego serialu Przyjaciółki. Prywatnie aktorka jest szczęśliwą żoną oraz mamą trójki dzieci.

W drodze na szczyt sławy zawsze towarzyszyli Małgosi jej cudowni rodzice: ojciec Jerzy oraz matka Bożena. Niestety rok temu, kiedy Socha była w trzeciej ciąży, w wieku 85 lat odszedł jej tata, który zmagał się z chorobą Alzheimera. Zatem Małgosi pozostała mama, która jest dla niej największą życiową mentorką i niezastąpioną przyjaciółką.

Małgorzata Socha już kilka razy pokazała się w towarzystwie pani Bożeny przy okazji premier filmowych. Jednak dopiero teraz gwiazda zaprezentowała swoją rodzicielkę w pełnej gwiazdorskiej krasie:

Świętowanie urodzin z tą wspaniałą kobietą to prawdziwa przyjemność! Przed Wami efekty sesji z moją najkochańszą Mamą – napisała Małgorzata.

Małgorzata Socha w dniu swoich 39 urodzin pochwaliła się piękną sesją z mamą. Wspólnie wystąpiły w kampanii znanej polskiej marki biżuteryjnej. Na zdjęciu możemy podziwiać aktorkę w białej bluzce oraz jej piękną mamę w podobnej stylizacji. Obie panie z uśmiecham na twarzy prezentują atrakcyjne błyskotki, co spotkało się z falą wirtualnych zachwytów:

  • Piękne
  • Cudowne. Pani Małgosiu wygląda Pani przepięknie
  • Piękne kobiety
  • Piękne bransoletki, a ich właścicielki urocze.
  • Gosiu wyglądasz przepięknie

Zobaczcie jak wygląda Małgosia z mamą we wspólnej sesji reklamowej.

Zobacz: Pierwsza Wielkanoc bez Kory. Rodzina pokazała bardzo smutne zdjęcie

Zobacz: Irina Shayk pokazała siostrę. Tatiana jest jeszcze śliczniejsza niż światowej sławy modelka!

Zobacz: Joanna Przetakiewicz pokazała wszystkich synów! Jeden przystojniejszy od drugiego!


Małgorzata Socha ze swoją mamą reklamuje piękną biżuterię

Małgorzata Socha ze swoją mamą reklamuje piękną biżuterię

Małgorzata Socha z mamą na balu

Małgorzata Socha z mamą na balu

Małgorzata Socha z mamą Bożeną na salonach

Małgorzata Socha z mamą Bożeną na salonach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×