Szukaj

Małgorzata Socha pochwaliła się starszą córką po długiej przerwie. Zosia niesamowicie wyrosła. Ma już 7 lat

Małgorzata Socha z mężem i córką Zosią

Małgorzata Socha z mężem i córką Zosią

Małgorzata Socha na swoim Instagramie dodała urocze zdjęcie z córeczką. Zosia bardzo się zmieniła w ciągu ostatnich kilku lat. Jak wygląda?

Małgorzata Socha to polska aktorka, która od lat gości na ekranach telewizorów. Można ją zobaczyć w wielu produkcjach, jednak największą przychylność widzów zyskała jako serialowa Zuza z Na Wspólnej. To dzięki tej roli zyskała nowe możliwości i wiele ciekawych propozycji. Pojawia się regularnie, jako jedna z głównych postaci w Przyjaciółkach, a od września ponownie wciela się w charyzmatyczną postać Violetty Kubasińskiej w hicie TVN BrzydUla. Jej talent komediowy ceniony jest przez wielu widzów.

Małgosia stanowi także idealny przykład na to, że zwrotna kariera może iść w parze ze szczęśliwym życiem rodzinnym. Macierzyństwo nigdy nie było dla niej przeszkodą do rozwoju swoich pasji. Gwiazda jest spełnioną mamą trójki dzieci. Wraz z mężem, Krzysztofem, mają urocze córeczki.

Najstarsza córka pary Zosia ma już 7 lat, Basia prawie 3, a najmłodszy Staś nieco ponad roczek. Oczywiście ta wesoła gromadka wymaga sporo uczucia i uwagi, jednak Socha z łatwością spełnia wszystkie stawiane przed nią zadania. Czerpiąc przy tym wiele satysfakcji. Lubi także spędzać czas na wspólnych zabawach, czego dowodem jest ostatnie wrzucone do sieci zdjęcie.

Małgorzata Socha pochwaliła się starszą córką

Aktorka pokazała się z córeczką podczas wspólnej zabawy. Zosia to już duża dziewczynka, coraz bardziej podobna do mamy. Obie mają ten sam kolor włosów. Jak się możemy domyślić z postu, jest również fanką Krainy Lodu i jej dwóch bohaterek – Anny i Elsy. To właśnie tymi lalkami bawią się podczas mini rodzinnej sesji. Widzimy także fragmenty pokoju, w którym nie brakuje kolorów oraz mnóstwa zabawek.

Nie znam nikogo, kto nie lubi Krainy Lodu, a przynajmniej jej nie zna. Razem z córkami bardzo lubimy wszystkich bohaterów z Arendelle. Często bawimy się zabawkami czy czytamy książki z bohaterami z Krainy Lodu – napisała Małgosia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Nie znam nikogo, kto nie lubi Krainy Lodu, a przynajmniej jej nie zna 😉Razem z córkami bardzo lubimy wszystkich bohaterów z Arendelle. Często bawimy się zabawkami czy czytamy książki z bohaterami z Krainy Lodu. Jeśli też jesteście fanami przygód Elsy, Svena, Olafa i Anny mam dla Was świetną wiadomość: w październiku możemy świętować Frozen Fan Fest. Z tej okazji na FB Disney Polska czekają różne atrakcje, w tym pokaz mody inspirowany filmem Kraina Lodu oraz quiz z wiedzy o filmie! 😍 Zabawki i książki z serii Frozen znajdziecie w Smyku 😊 #FrozenFanFest #DisneyPolska #Smyk #KrainaLodu @Disney_Polska @Smyk #familytime #familygoals #mygirl #motheranddaughter #motherhood #mommyslife #homesweethome #playtime

Post udostępniony przez Małgorzata Socha (@malgosia_socha)

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od zachwyconych fanów, których dzieci również uwielbiają tę bajkę.

  • Ja z córkami też uwielbiam całe królestwie Arendelle.
  • Moja córka ma teraz szal na krainę lodu.
  • Uwielbiamy. Razem z córką.

Kto wie, może niebawem Małgorzata Socha pokaże twarz starszej córki?


Małgorzata Socha z córką

Małgorzata Socha z córką

Małgorzata Socha i jej córka Zofia

Małgorzata Socha i jej córka Zofia

Małgorzata Socha z córką Zosią w Tańcu z gwiazdami

Małgorzata Socha z córką Zosią w Tańcu z gwiazdami

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×