Szukaj

Małgorzata Rozenek niknie w oczach, jaka już chudziutka. Nic dziwnego, skoro pije z pustej filiżanki…

Małgorzata Rozenek - poranna kawa

Małgorzata Rozenek - poranna kawa

Małgorzata Rozenek bardzo szybko wraca do formy po urodzeniu Henryka. Na każdym kolejnym zdjęciu jest coraz szczuplejsza. Zobaczcie, jaka już  szczuplutka!

Małgorzata Rozenek dwa miesiące temu po raz trzeci została mamą. Razem z mężem Radosławem Majdanem doczekali się pierwszego dziecka. W rozmowie z Jastrząb Post wyznała, że tera czuje, że jej rodzina jest pełna:

Pojawienie się dziecka bardzo zmienia życie i wszystko to, co się dzieje. U nas też się zmieniło, ale to bardzo dopełniło naszą rodzinę. Jesteśmy szczęśliwi, bo Henryk wniósł bardzo dużo radości i czujemy, że nasza rodzina jest taka kompletna, pełna. Mamy trzy psy, troje dzieci. Ta trójka jest dla nas bardzo szczęśliwa.

Chudziutka Małgorzata Rozenek pije z pustej filiżanki

Małgorzata Rozenek nie kryła faktu, że w czasie ciąży przybyło jej dodatkowych kilogramów. Zaraz po porodzie oznajmiła, że zamierza zabrać się za ćwiczenia i wrócić do pełni formy, ale zrobi to w swoim tempie. Jak zdradziła wtedy, zostało jej jeszcze 10 kilogramów. Niedawno z ochotą wróciła do treningów. Na szczęście Henio współpracuje z mamą, a więc zadanie jest zdecydowanie bardziej ułatwione.

Według doniesień Party Perfekcyjna spotyka się ze swoją trenerką trzy, cztery razy w tygodniu. Ćwiczą od 35 do 45 minut. Lidia Wierzbowska, zdradziła, że Małgosia dzięki karmieniu piersią spala od 300 do 500 kcal dziennie. To w połączeniu z wysiłkiem fizycznym pozwoli jej szybciej wrócić do formy sprzed ciąży.

Efekty już są bardzo widoczne, gwiazda zachwyca figurą, a każde kolejne zdjęcie dowodzi, że ostro zabrała się za siebie.

Zgrabną sylwetkę Rozenek podkreśla biała obcisła sukienka. Obok komplementów i słów podziwu nad szybkim powrotem do formy, pojawiły się także wątpliwości, a niektórzy fani podejrzewają, że zdjęcie zrobiła jeszcze przed ciążą. Jednak najbardziej w oczy rzuciła się pusta filiżanka.

Pusta filiżanka na potrzebę zdjęcia? – wytykają.

Pojawiły się złośliwości, że ja się pije nic, to można bardzo szybko schudnąć. Czyżby zwykłe czepianie się detali, a może jednak pusta filiżanka na potrzeby sesji?


Małgorzata Rozenek - pije z pustej filiżanki

Małgorzata Rozenek - pije z pustej filiżanki

Małgorzata Rozenek na planie

Małgorzata Rozenek na planie

Małgorzata Rozenek przed studiem Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek przed studiem Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×