Szukaj

Małgorzata Rozenek błyskawicznie wraca do formy sprzed ciąży. W czym tkwi sekret? Trenerka zdradza szczegóły

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek próbuje wrócić do formy sprzed ciąży. Trenerka, która współpracuje z gwiazdą, zdradza szczegóły. Jakie kroki podejmuje świeżo upieczona mama?

Małgorzata Rozenek nie cieszyła się długo urlopem macierzyńskim. Już dwa tygodnie po porodzie weszła na plan programu Projekt Lady. Chociaż nagrania dobiegły końca, gwiazda angażuje się w kolejne projekty, o których informuje na Instagramie. Tak jak niedawno, gdy ogłosiła, że dołączyła do jury Top Model.

Małgorzata Rozenek wraca do formy. Jaką dietę i ćwiczenia stosuje?

Małgorzata nie tylko podejmuje się nowych wyzwać, ale także ćwiczy w pocie czoła. Chce zrzucić nadprogramowe centymetry, które pozostały jej po ciąży. Okazuje się, że trzy miesiące po porodzie ma jeszcze osiem kilogramów na plusie. Rozenek do sprawy podchodzi jednak rozsądnie.

Party donosi, że Małgosia trzy, cztery razy w tygodniu spotyka się z trenerką personalną. Ćwiczą od 35 do 45 minut. Lidia Wierzbowska, która współpracuje z gwiazdą, opowiada o szczegółach. Zdradziła, że Małgosia karmi piersią, dzięki czemu spala od 300 do 500 kcal dziennie. To w połączeniu z wysiłkiem fizycznym pozwala szybciej wrócić do formy:

Na razie postawiłyśmy na spacery z wózkiem i wzmacniamy za pomocą gimnastyki mięśnie głębokie, m.in. poprzeczne brzucha i podtrzymujące kręgosłup — mówi Lidia Wierzbowska, trenerka Rozenek.

Małgorzata urodziła dzięki cesarskiemu cięciu. Jak dodaje Wierzbowska, po takim porodzie bardziej intensywny wysiłek, jak brzuszki czy wykroki, jest możliwy dopiero po 12 tygodniach.

Warto dodać, że Rozenek nie tylko regularnie ćwiczy na macie, ale także aktywnie spędza czas wolny. Niedawno wraz z Radosławem Majdanem wybrali się na wrotki, czym pochwalili się w sieci. Perfekcyjna ubrała się w białe legginsy i sportowy stanik. Pokazała brzuch kilka tygodni po porodzie.


Małgorzata Rozenek na sali treningowej

Małgorzata Rozenek na sali treningowej

Małgorzata Rozenek podczas ćwiczeń

Małgorzata Rozenek podczas ćwiczeń

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×