Szukaj

Rozenek w Top Model żartuje z wieku. Nie zabrakło też ostrych komentarzy: „Powiem to jak najdelikatniej się da”. Poleciały łzy

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pojawili się na planie programu Top Model. Pomagali uczestnikom podczas rodzinnej sesji, a także ocenili ich zdjęcia. 

Małgorzata Rozenek urodziła trzeciego syna, Henia. Gwiazda długo nie cieszyła się urlopem macierzyńskim. Już dwa tygodnie po porodzie pojawiła się na planie Projektu Lady. Gdy skończył się dla niej czas połogu, wróciła do ćwiczeń. Pod okiem specjalistów walczy, by wrócić do formy sprzed ciąży.

Małgorzata Rozenek na planie Top Model. Jak wygląda?

Rozenek nie tylko trenuje i spędza czas z rodziną, ale także podejmuje się nowych, zawodowych wyzwań, o których informuje na Instagramie. Jakiś czas temu zdradziła, że wraz z Radosławem Majdanem pojawili się na planie programu Top Model. Dołączyli do składu jury ósmego odcinka, oceniając uczestników wraz z Joanną Krupą, Marcinem Tyszką, Dawidem Wolińskim i Kasią Sokołowską.

Małgorzata dodała zdjęcia z planu, w opisie opowiedziała o emocjach, jakie im towarzyszyły. Zdradziła, że praca na planie była przyjemnością i podziękowała ekipie za wspólnie spędzony czas:

Jakiś czas temu, mieliśmy ogromną przyjemność spędzić urocze dwa dni na planie @topmodelpolskatvn. Dziękujemy jurorom i uczestnikom za niezwykły czas a praca z jedną z najlepszych ekip telewizyjnych to zawsze krok do przodu w rozwoju zawodowym @topmodelpolskatvn już niedługo na antenie @tvn.pl

Rozenek w Top Model pojawiła się w ciekawej stylizacji. Włożyła biały kombinezon od Ilo Privé, który połączyła z butami na wysokiej platformie od Gucci.

Małgorzata Rozenek w ósmym odcinku Top Model. Co mówiła na panelu?

Małgorzata Rozenek przyciągała uwagę nie tylko ubiorem, ale także swoimi wypowiedziami na panelu. Oceniając zdjęcie Mai Siwik powiedziała, że jest to najgorsza fotografia, która pojawiła się w odcinku:

Wzruszająca jest twoja relacja z mamą, więc postaram się to powiedzieć jak najdelikatniej jak się da. Uważam to zdjęcie za najsłabsze z całej sesji i to, czego najbardziej mi brakuje to twojej twarzy. Piękny jest twój uśmiech w stronę mamy, ale nie widzę ciebie jako modelki. Trudno mi ocenić twoje możliwości.

Perfekcyjna wypowiedziała się na temat zdjęcia Ernesta Morawskiego. Powiedziała, że brakuje mu nieco męskiej siły:

Trochę brakuje mi w tobie męskiej siły. Jesteś niewątpliwie przystojny, ale ciągle jesteś chłopcem

Rozenek oceniła również Weronikę Kaniewską, którą porównała do Iriny Shayk:

Jak patrzę na ciebie to mnie intrygujesz. Chciałabym się dowiedzieć co masz w sobie i dostrzegam też w oczach Irinę Shayk.

Zaapelowała też do Łukasza Bogusławskiego, który nie mógł pogodzić się ze słowami jury, by z pokorą przyjmował ich słowa. Przy okazji wypowiedziała się na temat swojego wieku:

Łukasz będziesz spotykał ludzi, którzy osiągnęli więcej na swojej drodze niż ty i ucz się od nich. Ja mam 42 lata, różnie mówią, ale tak jest i ja codziennie każdego dnia się uczę od ludzi.

W programie nie brakowało emocji. Karolina Płocka po ocenie zdjęcia się popłakała. Szczegółową relację, a także zdjęcia oceniane na panelu możecie znaleźć tutaj.


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na planie Top Model

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na planie Top Model

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan goszczą na planie Top Model

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan goszczą na planie Top Model

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pojawili się na planie Top Model

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pojawili się na planie Top Model

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×