Top Model 9: Sesja z byłymi uczestnikami i łzy wzruszenia podczas spotkania z bliskimi. Kto opuścił program?

Top Model - kto odpadł w 9 odcinku?

Top Model - kto odpadł w 9 odcinku?

Top Model 9. Odcinek ósmy za nami. Kto okazał się najlepszy? Kto musiał pożegnać się z programem? Odcinek, którego gośćmi specjalnymi byli Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan za nami.

Top Modeltrwa już od ośmiu tygodni. Widzowie oglądali zmagania uczestników podczas castingów, bootcampu, a także śledzą ich losy od momentu, w którym zamieszkali w domu modeli. W poprzednim tygodniu oceniano spot sportowy, z którym najlepiej poradził sobie Dominic D’Angelica. Najsłabiej wypadła Gracja Kalibabka i to ona musiała się pożegnać z udziałem w dalszej rywalizacji.

Top Model 9. Co wydarzyło się w ósmym odcinku?

O zwycięstwo w programie Top Model z każdym tygodniem walczy coraz mniej uczestników. W rywalizacji pozostało tylko dziesięć osób, które mieszkają w domu modeli. Są to:

 • Karolina Kuczyńska,
 • Łukasz Bogusławski,
 • Karolina Płocka,
 • Dominic D’Angelica,
 • Mariusz Jakubowski,
 • Ernest Morawski,
 • Maja Siwik,
 • Patrycja Sobolewska,
 • Mikołaj Śmieszek,
 • Weronika Kaniewska.

Pierwszym zadaniem, z którym musieli się zmierzyć uczestnicy, była sesja zdjęciowa, w której pozowali z gwiazdami poprzednich edycji. W programie ponownie pojawili się: Klaudia El Dursi, Jakob Kosel, Staszek Obolewicz, Olga Kleczkowska, Kasia Szklarczyk, Ania Markowska, Dawid Woskanian, Hubert Gromadzki, Ania Jaroszewska, Rafał Torkowski. Tematem sesji był romantyczny poranek, a zdjęcia zrobił Marcin Tyszka.

Najlepiej z tym wyzwaniem wśród kobiet poradziła sobie Patrycja Sobolewska, która pozowała w duecie z Hubertem Gromadzkim. Wśród panów najlepszym był Mariusz Jakubowski, któremu na planie towarzyszyła Klaudia El Dursi.

Gdy modele wracali do domu nie brakowało emocji. Maja nie mogła przeboleć, że kolejny raz nie udało się jej wygrać pobocznego zadania i rozpłakała się w samochodzie.

Modele wzięli udział w kolejnej sesji, która powstała we współpracy z WWF. Uczestnicy wcielili się w zagrożone gatunki zwierząt. Przed obiektywem Adama Plucińskiego bez konkurencyjnym okazał się duet Mikołaj Śmieszek i Karolina Kuczyńska. W nagrodę ich zdjęcia zostaną opublikowane w social mediach, a modele oficjalnie zostali opiekunami gatunku.

Podczas sesji panelowej uczestnicy pozowali ze swoimi rodzinami, z którymi zobaczyli się pierwszy raz od wielu tygodni. Już w autobusie rozległy się krzyki radości. Karolina Kuczyńska, gdy zobaczyła, że czeka na nią ukochany i ich synek, wybiegła z busu i szybko pobiegła w ich stronę:

Siedząc na końcu busa, jakim cudem wybiegłam jako druga? – dziwiła się na antenie.

Wśród osób bliskich zabrakło rodziny Domenica. Ze względu na pandemię koronawirusa nie mogli przylecieć. Model mógł jednak na chwilę porozmawiać z bliskimi przy pomocy komunikatora internetowego.

Gośćmi specjalnymi odcinka byli Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, którzy wspierali uczestników podczas sesji, a także oceniali ich zdjęcia na panelu. Niektórzy wzięli sobie ich rady do serca, inni niekoniecznie. Najlepsze zdjęcie należało do Mariusza Jakubowskiego. Przed obiektywem najgorzej wypadł Łukasz Bogusławski i to on musiał opuścić program.

Zgadzacie się z werdyktem jurorów?


Weronika Kaniewska - sesja rodzinna, Top Model

Weronika Kaniewska - sesja rodzinna, Top Model

Patrycja Sobolewska - sesja rodzinna, Top Model

Patrycja Sobolewska - sesja rodzinna, Top Model

Karolina Kuczyńska - sesja rodzinna, Top Model

Karolina Kuczyńska - sesja rodzinna, Top Model

Komentarze

 • Gosia pisze:

  Żałosna Maja do domu! Ten płacz i zazdrość, ze Patrycja ładna. Problemy psychiczne. Za każda porażkę będzie obwiniała ładne kobiety. Zawiść ja rozsadza od środka , dlatego widzi siebie ciagle brzydka

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×