Szukaj

WOW! Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zbili fortunę na swoim nowym hicie! „Iron Majdan” to prawdziwa kopalnia złota!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zarobili fortunę na „Iron Majdan”

Nie było żadnych wątpliwości – Iron Majden okazał się prawdziwym hitem w wiosennej ramówce TVN. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan podbili serca widzów tak, jak udało im się to zrobić w Azji Express. Fani są zachwyceni oglądając ich w solowym projekcie, w którym ponownie udowadniają, że jako małżeństwo są zgrani, zabawni i mają ogromny dystans do siebie. Warto było wydać ogromną sumę na produkcję show, ale ile zarobili na nim sami zainteresowani?

Jak donosi magazyn Party, para nie ma na co narzekać. Za 10 odcinków show, które ma szanse na zostanie flagową produkcją telewizji w 2018 roku, para zarobi 200 tysięcy złotych. To 20 tysięcy za każdy odcinek, w którym zwiedzają najdalsze zakamarki świata i mierzą się z często wcale nie łatwymi zadaniami. Łączą przy tym przyjemne z pożytecznym, b Iron Majdan jest nie tylko świetnym sposobem na kreatywne poznawanie świata, ale również sowicie płatnym. Nie jest to jednak jedyna forma ich wspólnego zarabiania i powiększania rodzinnego imperium.

Często pojawiają się razem na oficjalnych imprezach, wzięli udział w kampanii reklamowej znanej firmy komórkowej, za którą dostali niemal 2 miliony złotych. Solowe projekty Perfekcyjnej i jej Instagram także przynoszą ogromne zyski. Za jedno pojawienie się na imprezie potrafią dostać nawet 10 tysięcy złotych!

Piękni, zakochani i warci fortunę. Tylko pogratulować!

Mocne! Radosław Majdan niechcący uderzył Małgorzatę Rozenek w “Iron Majdan”! Polała się krew [WIDEO]

Dorota Gardias gorzko oceniła “Iron Majdan”. Nie jest przekonana do reality-show Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana [WIDEO]

Ojciec Radosława Majdana nieoczekiwanie wyjawił swój sekret! Już wiadomo co myśli o Małgorzacie Rozenek


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan promują program Iron Majdan w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan promują program Iron Majdan w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek – Targi Paznokci 2018

Małgorzata Rozenek – Targi Paznokci 2018

Małgorzata Rozenek - wiosenna ramówka TVN Style 2018

Małgorzata Rozenek - wiosenna ramówka TVN Style 2018

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×