Szukaj

Rozenek publicznie wsparła LGBT. Internautka: „Nie pozwalam na taką dzicz”. Gwiazda dosadnie odpowiedziała

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek na Instagramie dodała zdjęcie, na którym pozuje ubrana w tęczowe barwy. Zabrała głos w sprawie protestów środowisk LGBT. Jakie ma zdanie na ten temat?

Małgorzata Rozenek niedawno została mamą po raz trzeci. Powitała na świecie Henia, pierwsze dziecko Radosława Majdana. Chociaż Perfekcyjna na brak zajęć nie może narzekać, znajduje czas, by wypowiadać się na ważne tematy. Do takich należą protesty LGBT. Nie jest tajemnicą, że gwiazda stoi murem za tym środowiskiem:

Prawie 80% Polaków, niezależnie na kogo głosują, jest za finansowaniem in-vitro z budżetu państwa, o tyle stosunek do środowisk LGBT jest w niektórych kręgach bardzo kontrowersyjny, co kosztowało mnie dużo większą ilość pogróżek – wyznała Rozenek w rozmowie z naszą reporterką.

Małgorzata Rozenek wspiera protesty środowiska LGBT

Małgorzata nie mogła przejść obojętnie obok ostatnich wydarzeń. Aktywistka LGBT została zatrzymana za zniszczenie proaborcyjnej furgonetki. Decyzją sądu trafi do aresztu na dwa miesiące. Ulicami Warszawy przeszedł protest, na którym zatrzymano kolejnych kilkadziesiąt osób.

Rozenek odniosła się do tej sytuacji w social mediach. Pozuje z przeciwsłonecznymi, tęczowymi okularami na nosie. W opisie zdradziła, że w jej ocenie nie dzieje się dobrze w Polsce:

Źle się dzieje w państwie polskim… źle… tam gdzie każdego dnia, prawa i wolności są odbierane, powoli acz konsekwentnie. Tam gdzie o wartościach i moralności najgłośniej krzyczą Ci, którzy są z nimi najczęściej na bakier. Tam gdzie ksiądz pedofil ma większe prawa niż pokojowo demonstrujący. Tam właśnie zaczyna się bunt! Jestem z Wami kochani.

Chociaż część internautów poparła post Małgosi, sporej grupie się on nie spodobał. Jedna z internautek napisała:

Jestem tolerancyjna, ale nie pozwalam na taką dzicz!

Rozenek nie pozostawiła jej słów bez komentarza. Odpowiedziała niemal natychmiast:

To nie jesteś tolerancyjna. Bo tolerancja to nie akceptowanie rzeczy, które nam odpowiadają.

To się nazywa celna riposta.


Małgorzata Rozenek o LGBT

Małgorzata Rozenek o LGBT

Małgorzata Rozenek - torebka dopasowana do wózka Henia

Małgorzata Rozenek - torebka dopasowana do wózka Henia

Małgorzata Rozenek i Henio

Małgorzata Rozenek i Henio

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×