Szukaj

Małgorzata Rozenek dostawała pogróżki za wspieranie LGBT. Jak rozprawiła się z zagrożeniem? [WIDEO]

Małgorzata Rozenek nie ma lekko. Gwiazda aktywnie wspiera środowisko LGBT, przez co musi stawiać czoła regularnej krytyce ze strony części internautów. Doszło nawet do tego, że otrzymywała pogróżki. O wszystkim opowiedziała naszej reporterce.
Małgorzata Rozenek LGBT

Małgorzata Rozenek LGBT

Małgorzata Rozenek od pewnego czasu bardzo mocno angażuje się w różnego rodzaju akcje społeczne. Ostatnio większość czasu spędza na edukowaniu Polaków w temacie in vitro. Jej celem jest wywalczyć refundację dla kobiet, które – tak jak ona – starają się zajść w ciążę dzięki zapłodnieniu pozaustrojowemu. Kolejna sprawa, która niezwykle porusza prezenterkę to ograniczenia, jakim na co dzień muszą stawiać czoła osoby nieheteroseksualne.

Małgorzata Rozenek dostawała pogróżki za wspieranie środowiska LGBT

Rozenek wielokrotnie wyraziła swoje poparcie dla projektów walczących z hejtem i homofobią. Jej zaangażowanie w walkę o prawa osób należących do środowiska LGBT spotyka się z mieszanymi opiniami. Małgorzata regularnie musi mierzyć się z wieloma nieprzyjemnościami, a swego czasu nawet z pogróżkami:

Nieprzyjemności miałam za wspieranie środowisk LGBT i to jest coś, co przeraża mnie jeszcze bardziej. Dzisiaj wystąpiłam w kampanii przeciw homofobii, ponieważ uważam że walka o wolności obywatelskie jest niezwykle ważna. I to, co się dzieję z brakiem poparcia dla środowisk LGBT moim zdaniem przełoży się później na ograniczenie wolności innych grup. (…) Prawie 80% Polaków, niezależnie na kogo głosują, jest za finansowaniem in-vitro z budżetu państwa, o tyle stosunek do środowisk LGBT jest w niektórych kręgach bardzo kontrowersyjny, co kosztowało mnie dużo większą ilość pogróżek – wyznała Rozenek w rozmowie z naszą reporterką.

Zobacz: Małgorzata Rozenek pokazała, jak mieszka. Luksus aż bije po oczach. Fani nie mogą przestać się zachwycać

Małgorzata Rozenek na Paradzie Równości w USA

Małgorzata Rozenek na Paradzie Równości w USA

Jak Małgorzata zareagowała na pogróżki, które pojawiały się pod jej adresem?

Internet pozwala, tak wydaje się autorom, na anonimowe groźby. Tylko prawda jest taka, że internet nie jest anonimowy. Więc należy mieć się na baczności lub mieć świadomość, że słowa napisane potrafią mieć swoje konsekwencje.

Cała rozmowa poniżej.

Zobacz: Małgorzata Rozenek w kolorowym futrze na imprezie. Skrywała pod nim kreację, która podkreśliła jej wszystkie walory


Małgorzata Rozenek na Paradzie Równości w USA

Małgorzata Rozenek na Paradzie Równości w USA

Małgorzata Rozenek w kolorowym futrze

Małgorzata Rozenek w kolorowym futrze

Małgorzata Rozenek – impreza z okazji wprowadzenia marki Aquazzura

Małgorzata Rozenek – impreza z okazji wprowadzenia marki Aquazzura

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×