Małgorzata Rozenek gwiazdą programu Polsatu. Skąd ta nagła zmiana braw? Zdradziła nam, co dalej z jej współpracą z TVN

Małgorzata Rozenek, Polsat

Małgorzata Rozenek, Polsat

Małgorzata Rozenek to jedna z najpopularniejszych gwiazd stacji TVN. Prezenterka pojawiła się jednak niedawno w programie w Polsacie. Czy zamierza przejść do konkurencyjnej stacji?

Małgorzata Rozenek-Majdan w mig zrobiła spektakularną karierę w show-biznesie. Swoje pierwsze kroki w telewizji stawiała na planie programu Perfekcyjna Pani Domu, gdzie wcielała się w rolę prowadzącej. Niemal z miejsca zyskała sympatię widzów i rzeszę fanów. Jej kariera nabrała niewyobrażalnego tempa. Obecnie jej nazwisko jest marką samą w sobie. Producenci darzą ją ogromnym zaufaniem i chętnie angażują ją do kolejnych projektów.

Gwiazda jest prawdziwą bizneswoman. W wolnych chwilach rozwija swoje biznesy. Jakiś czas temu otworzyła internetowy sklep z odzieżą premium. Niedawno ruszyła także z pierwszym stacjonarnym butikiem, który znajduje się w samym centrum Warszawy.

Pomimo wielu zajętości Rozenek udaje się umiejętnie łączyć sprawy biznesowe z życiem prywatnym. Od pięciu lat jest szczęśliwą żoną Radosława Majdana, z którym wspólnie wychowuje dwóch synów z poprzedniego małżeństwa, Stanisława i Tadeusza. Para długo marzyła o wspólnym dziecku i korzystając z dobrodziejstw medycyny, zostali rodzicami. Rok temu na świat przyszedł Henio, który jest oczkiem w ich głowach.

Małgorzata Rozenek o przejściu do Polsatu

Małgosia i Radek niedawno pojawili się w programie Demakijaż emitowanym przez stację Polsat Café. Obecność gwiazdy w Polsacie była sporym zaskoczeniem. W końcu od prawie dekady związana jest z TVN-em. To tam obsadzana jest do roli prowadzącej oraz występuje jako uczestniczka w popularnych reality-shows. Nic więc dziwnego, że wielu zastanawiało się, czy planuje ona transfer do konkurencyjnej stacji.

Reporterka Jastrząb Post chciała zaspokoić ciekawość fanów i zapytała u źródła:

My byliśmy gośćmi Krzysztofa, którego znamy bardzo długo i udało nam się porozmawiać. My zawsze taką ochotę na rozmowę mieliśmy. Bardzo dużo osób z TVN-u pojawiało się na kanapie u Krzysztofa. Nie należy się tu doszukiwać żadnego drugiego dna – zapewniła.

Fani TVN-u, jak zapewnia Gosia, mogą spać spokojnie:

Oj, zdecydowanie tak. Ja rozpoczęłam teraz dokument dla Discovery, jesteśmy w trakcie jego realizacji, więc tak.

Myślicie, że kiedyś Gosia otrzyma w Polsacie swój program?


Krzysztof Ibisz, Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan w Demakijażu

Krzysztof Ibisz, Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan w Demakijażu

Małgorzata Rozenek

Fotografia: AKPA

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×