Otwarcie butiku Małgorzaty Rozenek w Warszawie. Gwiazda zadbała o piękny wystrój i niesamowite dekoracje. Sama wyglądała jak prezent świąteczny

Otwarcie butiku Małgorzaty Rozenek

Otwarcie butiku Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek świętuje dzisiaj otwarcie pierwszego butiku Mrs. Drama w stolicy. Zobaczcie zdjęcia. Gwiazda zadbała o każdy szczegół. 

Małgorzata Rozenek zdecydowanie może się określać mianem kobiety sukcesu. Gwiazda wiele lat temu zadebiutowała na ekranie jako prowadząca program Perfekcyjna Pani Domu. Dzięki temu zyskała nie tylko ogromną liczbę fanów, ale też nie mogła narzekać na brak kolejnych zawodowych propozycji. Zaczęła regularnie pojawiać się w nowych formatach proponowanych przez TVN. Przez kilka ostatnich lat możemy oglądać ją jako gospodynię reality show Projekt Lady.

Dla wielu kobiet może ona stanowić prawdziwy wzór. Udowodniła bowiem, że wielka kariera idzie w parze z udanym życiem prywatnym i macierzyństwem. Gwiazda jest mamą trzech synów. Dwóch starszych chłopców, to efekt jej małżeństwa z aktorem Jackiem Rozenkiem, a najmłodszy synek Henio, urodził się 4 lata po ślubie prezenterki z Radosławem Majdanem. Teraz gwiazda ma kolejny powód do radości tym razem związany z jej życiem zawodowym.

Małgorzata Rozenek otworzyła butik w Warszawie. Zdjęcia

Małgosia wspaniale czuje się nie tylko przed kamerami, ale także w biznesie. Ma własną firmę cateringową, a także fundację, która wspiera pary decydujące się na procedurę in-vitro. Kilka miesięcy temu wystartowała też z marką odzieżową. Na samym początku na stronie jej sklepu pojawiło się zaledwie kilka projektów. Szybko jednak zyskały uznanie klientek i biznes zaczął rozwijać się w błyskawicznym wręcz tempie. Obecnie oferta marki Mrs.Drama jest niezwykle urozmaicona, a Rozenek zdecydowała się na otwarcie pierwszego butiku w Warszawie.

Gwiazda za pomocą social mediów zaprosiła swoich fanów do odwiedzenia sklepu w stolicy.

Dzisiaj to sama właścicielka witała wszystkich, którzy pojawili się w butiku. Na miejscu pojawili się też paparazzi. Do sieci trafiło zatem sporo zdjęć, na których widać, że gwiazda zadbała nie tylko o idealną stylizację i wystrój lokalu, ale także o mikołajkowy klimat.

Małgosia zdecydowała się założyć tego dnia czerwony garnitur w kratę i wysokie czarne szpilki. W butiku nie zabrakło oczywiście choinki, kominka i innych dekoracji, które sprawiły, że miejsce to wydaje się być wyjątkowo przytulne i już czuć w nim magię świąt. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.


Otwarcie butiku Małgorzaty Rozenek

Otwarcie butiku Małgorzaty Rozenek

Otwarcie butiku Małgorzaty Rozenek

Otwarcie butiku Małgorzaty Rozenek

Otwarcie butiku Małgorzaty Rozenek

Otwarcie butiku Małgorzaty Rozenek

Komentarze