Małgorzata Rozenek w koronkowej mini promuje „Projekt Lady”. Nie można oderwać oczu od jej smukłych nóg!

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

W środę Małgorzata Rozenek pojawiła się na konferencji prasowej 6. edycji programu Projekt Lady. Oczarowała zgromadzonych smukłymi nogami. Jak wyglądała?

Małgorzata Rozenek ma już ugruntowaną pozycję w show-biznesie. Po raz pierwszy na szklanym ekranie pojawiła się niespełna 10 lat i od tamtego momentu zachwyca widzów profesjonalizmem i urodą. Zadebiutowała w programie Perfekcyjna Pani Domu, a chwilę później zaczęły napływać do niej kolejne propozycje. Obecnie jest gospodynią formatu Projekt Lady oraz rozwija własne biznesy. Prowadzi firmę cateringową, a kilka miesięcy temu zaczęła rozwijać własną markę odzieżową, która od początku cieszy się sporym zainteresowaniem wśród kobiet. W międzyczasie zadebiutowała również na dużym ekranie i jak przyznała, z pewnością nie był to ostatni raz. Od dłuższego czasu snuje wspólne plany z byłym mężem, Jackiem Rozenkiem.

Mam ochotę na więcej ról. Chętnie zagrałabym z Jackiem. Mam z nim bardzo dobry kontakt. Czynnie razem uczestniczymy w wychowywaniu chłopców. Jakiś czas temu był nawet taki pomysł i projekt, w którym by do tego doszło, ale niestety stan zdrowia Jacka na to nie pozwolił. Na szczęście dzięki jego determinacji i sile, pracowitości i niepoddawaniu się jest już lepiej – powiedziała w rozmowie z Faktem.

Póki co plany te pozostają jednak w sferze marzeń, a ona w pełni poświęciła się pracy nad niedawno zaczętymi projektami.

Małgorzata Rozenek w koronkowej mini na konferencji prasowej

8 października na antenie TVN7 wyemitowano premierowy odcinek 6. edycji Projektu Lady. Format od początku cieszy się bardzo dużą oglądalnością, nie mniej jednak ogromnym zaskoczeniem dla widzów był fakt, iż show zostało przeniesione z głównej anteny i będzie walczyło o pozycję lidera m.in. z Hotelem Paradise. Rozenek od początku jednak nie ukrywała, że nie zamierza rywalizowaćKlaudią El Dursi.

Nie ma się co dzielić. Ja jestem za łączeniem, a nie dzieleniem. I Hotel Paradise, i Projekt Lady tworzy ta sama firma producencka Golden Media, z którą ja mam przyjemność pracować od początku swojej kariery. To jest tak, że my jesteśmy naprawdę grupą przyjaciół i cieszymy się, że możemy działać razem – wyznała.

W środowe popołudnie odbyła się konferencja prasowa Projektu Lady, na której nie mogło zabraknąć prowadzącej. Małgorzata chętnie pozowała przed obiektywami fotoreporterów ubrana w jasną, koronkową sukienkę, która odsłaniała jej zgrabne nogi. Uwagę przykuwa również góra kreacji z ozdobnym wiązaniem pod szyją oraz prześwitującym materiałem zakrywającym ramiona. Perfekcyjna pani domu dopełniła stylizację białymi pierścionkami, oraz metalicznymi szpilkami  na pasku.

Zajrzyjcie do naszej galerii.


Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×