Małgorzata Rozenek z byłym mężem mają wspólne plany zawodowe. Ostatnio na ich realizację nie pozwoliło zdrowie Jacka

Małgorzata Rozenek i Jacek Rozenek

Małgorzata Rozenek i Jacek Rozenek

Małgorzata Rozenek opowiedziała o relacjach z byłym. Mają z Jackiem wspólne plany. O co chodzi? Dlaczego jeszcze ich nie zrealizowano?

Małgorzata Rozenek, prezenterka telewizyjna i celebrytka, w 2003 roku wyszła za mąż za aktora Jacka Rozenka. Para ma dwójkę dzieci: Stanisława Tadeusza. W 2013 roku został sfinalizowany rozwód małżeństwa. Od tamtego czasu Małgosia jest w związku z byłym piłkarzem Radosławem Majdanem. Okazuje się, że Małgosia, Jacek i Radek mają dobre relacje.

Jacek jest bardzo rozsądnym mężczyzną. Kochającym ojcem. Wie, że dobro i szczęście chłopców jest jego szczęściem – Małgorzata powiedziała w wywiadzie dla Vivy!

Także Jacek i Radek się akceptują i mają ze sobą dobry kontakt.

Jacek szanuje Radosława, bo widzi, jak duży wysiłek Radosław wkłada w normalne życie, relację z chłopcami. My naprawdę jesteśmy wszyscy rozsądnymi, dorosłymi ludźmi – dodała.

To nie koniec. Małgorzata i jej były mąż mają ze sobą wspólne plany. O co chodzi?

Wspólne plany Małgorzaty i Jacka Rozenków. Czego dotyczą?

Okazuje się, że Małgorzata miała szansę na zagranie w jednym filmie z Jackiem. Wszystko pokrzyżowała choroba jej byłego partnera. Aktor doznał udaru.

Mam ochotę na więcej ról. Chętnie zagrałabym z Jackiem. Mam z nim bardzo dobry kontakt. Czynnie razem uczestniczymy w wychowywaniu chłopców. Jakiś czas temu był nawet taki pomysł i projekt, w którym by do tego doszło, ale niestety stan zdrowia Jacka na to nie pozwolił. Na szczęście dzięki jego determinacji i sile, pracowitości i niepoddawaniu się jest już lepiej – prezenterka opowiedziała w rozmowie z dziennikarzami tabloidu „Fakt”.

Rola u boku Jacka mogłaby pomóc Małgorzacie w rozwoju talentu aktorskiego.

Na pewno mogłabym się od Jacka czegoś nauczyć. Zresztą w czasie, gdy byliśmy razem, patrzyłam, jak on pracuje. Na pewno wiele moich umiejętności jest wynikiem tamtych obserwacji – uzupełniła rozmówczyni „Faktu”.

Dodajmy, że Rozenek-Majdan zaliczyła występy w obrazach, takich jak: Druga połowa oraz Miłość, seks & Pandemia. W obu zagrała w tym roku.

Jacek Rozenek powoli powraca do zdrowia. Ostatnio pokazał kobietę, która przypuszczalnie jest jego nową partnerkąMonikę Dubisz. Aktor wypoczywał z nią w Międzyzdrojach i przy tej okazji podzielił się wspólnym zdjęciem.

Pozdrawiamy serdecznie z Kołczewa z Moniką Monika Dubisz i z Buniem oczywiście:) wspaniałych wakacji:) Dużo słońca:)

Posted by Jacek Rozenek on Wednesday, July 21, 2021

Kim jest Monika? Udało się to ustalić Super Expressowi. Pismo podało:

Super Express dowiedział się, że to Monika Dubisz, znana z branży menadżerka gwiazd, która pracuje m.in. z Jackiem BorkowskimIwoną WęgrowskąGosią Andrzejewicz.

Sama Monika skomentowała relację z Jackiem w następujących słowach:

Omawialiśmy z Jackiem kilka wspólnych projektów. Jestem nim zauroczona… Nie znam bardziej czarującego faceta. Naprawdę…

Śledzicie losy Jacka Rozenka? Pamiętacie jego role filmowe? Które z nich najbardziej przypadły wam do gustu?

 


Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Barwy szczęścia, Artur Chowański (Jacek Rozenek)

Barwy szczęścia, Artur Chowański (Jacek Rozenek)

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×