Jacek Rozenek na wakacjach z ponętną brunetką. Gorąca Monika opowiedziała o ich relacji: „Jestem nim zauroczona”. Jaka ona jest hot!

Jacek Rozenek

Jacek Rozenek

Jacek Rozenek dwa lata temu przeszedł rozległy udar. Aktor jest już w znakomitej formie i chętnie chwali się w social mediach nowymi zdjęciami. Na kilku z nich pojawiła się piękna brunetka. Kim jest?

Jacek Rozenek to aktor doskonale znany widzom. Od wielu lat gra między innymi w serialu Barwy Szczęścia. Dwa lata temu jego karierę nagle przerwała choroba. Były mąż Małgosi Rozenek i ojciec jej dwóch starszych synów doznał udaru.

W 2019 roku, gdy jechał samochodem na jedno z wydarzeń, które miał poprowadzić, źle się poczuł. Zatrzymał się na poboczu i zadzwonił do organizatora, że nie pojawi się w pracy, jednak już wtedy nie był w stanie mówić. Stracił przytomność, a z pomocą przyszedł mu obcy mężczyzna, który również zatrzymał się na tym samym parkingu. Gdyby nie jego interwencja wszystko mogłoby skończyć się tragicznie.

Byłem w stanie terminalnym. Ale co tu opowiadać jakieś straszne historie! – mówił Rozenek jakiś czas temu w „Pytaniu na śniadanie”.

Aktor trafił do szpitala w Gryficach, gdzie natychmiast zajęli się nim specjaliści. Dzięki ich pomocy i swojej silnej woli dzisiaj wrócił do dawnej formy i czuje się wręcz doskonale, o czym mogą świadczyć jego publikacje w social mediach.

Jacek Rozenek pokazał nową partnerkę

Jacek Rozenek był dwukrotnie żonaty. Jego pierwszą żoną była producentka Katarzyna Litwiniak, która zmarła w zeszłym roku po przegranej walce z nowotworem. Drugą żoną aktora była Małgorzata Rozenek. Para rozwiodła się w 2013 roku, lecz wiadomo, że podczas walki z chorobą gwiazdor mógł liczyć na wsparcie byłej żony i synów.

Teraz jest już w świetnej formie. Dzięki rehabilitacji udało mu się stanąć na nogi. Na jego profilu w social mediach widzimy, że uprawia sport i w pełni korzysta życia. Ostatnio na zdjęciach, które dodaje, zaczęła pojawiać się tajemnicza brunetka.

Aktor wypoczywał ostatnio w eleganckim ośrodku w okolicach Międzyzdrojów, gdzie towarzyszył mu piesek Bunio i piękna kobieta. Zdjęcie natychmiast zelektryzowało fanów:

Pozdrawiamy serdecznie z Kołczewa z Moniką Dubisz i z Buniem oczywiście:) wspaniałych wakacji:) Dużo słońca:)

Pozdrawiamy serdecznie z Kołczewa z Moniką Monika Dubisz i z Buniem oczywiście:) wspaniałych wakacji:) Dużo słońca:)

Posted by Jacek Rozenek on Wednesday, July 21, 2021

Fani natychmiast zaczęli dopytywać o jego towarzyszkę. Zdjęcie pod lupę wziął także Super Express, który szybko dowiedział się, kim jest Monika Dubisz:

Super Express dowiedział się, że to Monika Dubisz, znana z branży menadżerka gwiazd, która pracuje m.in. z Jackiem Borkowskim, Iwoną Węgrowską, Gosią Andrzejewicz – czytamy na łamach dziennika.

Tabloid poprosił samą zainteresowaną o komentarz w sprawie. Monika chętnie wyjaśniła jakie relacje łączą ją z przystojnym aktorem.

Omawialiśmy z Jackiem kilka wspólnych projektów. Jestem nim zauroczona… Nie znam bardziej czarującego faceta. Naprawdę… – powiedziała Monika.

Jacek Rozenek i jego towarzyszka na wspólnych zdjęciach prezentują się znakomicie, a fani aktora trzymają kciuki za to, by w końcu odnalazł miłość.


Jacek Rozenek i Monika Dubisz

Jacek Rozenek i Monika Dubisz

Monika Dubisz

Monika Dubisz

Monika Dubisz

Monika Dubisz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×