Małgorzata Rozenek komentuje przeniesienie „Projektu Lady” z głównej anteny do TVN7. To jeszcze nie koniec zmian

Małgorzata Rozenek o Projekcie Lady w TVN7

Małgorzata Rozenek o Projekcie Lady w TVN7

Małgorzata Rozenek skomentowała przeniesienie Projekt Lady do TVN7. Gwiazda zdradziła, że to nie koniec zmian związanych z popularnym formatem. Czym nas jeszcze zaskoczy nowa odsłona widowiska?

Od debiutu Małgorzaty Rozenek w programie Perfekcyjna pani domu minęło już prawie 10 lat. Przez ten czas gwiazda podejmowała się wielu wyzwań zawodowych. Była gospodynią Piekielnego hotelu, wystąpiła w Azji Express i miała reality show sygnowane nazwiskiem męża – Iron Majdan.

Jednym z jej największych telewizyjnych sukcesów jest Projekt Lady. Na jesieni zostanie wyemitowana szósta edycja show, w którym czupurne dziewczyny uczone są zasad etykiety i dobrych manier pod okiem srogich mentorek – Ireny Kamińskiej i Tatiany Mindewicz-Puacz.

Małgorzata Rozenek o przeniesieniu Projektu Lady do TVN7

Sporym zaskoczeniem okazał się fakt, że program po latach znika z głównej anteny TVN. Dyrekcja stacji postanowiła przenieść go do TVN7, gdzie zawalczy o pozycję lidera z Hotelem Paradise i BrzydUlą.

Rozenek w rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, że nie jest to jedyna zmiana związana z nadchodzącą odsłoną widowiska. Czym jeszcze produkcja zaskoczy widzów?

To nie jest jedyna zmiana, która czeka „Projekt Lady”. Mamy nowe miejsce, nowe zasady, nowe zadania. Projekt Lady ogląda się bardzo dobrze, jest bardzo chętnie widziany. Cieszymy się bardzo, że będzie nam dane eksplorować nowy kanał. Tak silny, tak mocny i tak ważny dla grupy Discovery jak TVN 7.

Czy Małgorzata nie obawia się konkurencji ze strony Klaudii El Dursi i Hotelu Paradise?

Nie ma się co dzielić. Ja jestem za łączeniem, a nie dzieleniem. I Hotel Paradise, i Projekt Lady tworzy ta sama firma producencka Golden Media, z którą ja mam przyjemność pracować od początku swojej kariery. To jest tak, że my jesteśmy naprawdę grupą przyjaciół i cieszymy się, że możemy działać razem.

Czekacie na nowy Projekt Lady?


Małgorzata Rozenek – Projekt Lady 5

Małgorzata Rozenek – Projekt Lady 5

Małgorzata Rozenek - finał Projekt Lady

Małgorzata Rozenek - finał Projekt Lady

Małgorzata Rozenek na planie Projekt Lady

Małgorzata Rozenek na planie Projekt Lady

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×