Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 25.04.2018

Walentynkowe zdjęcie Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana to hit internetu! Para w romantycznym uniesieniu, a za oknem tło jak z horroru!Kto podgląda Małgorzatę Rozenek i Radosława Majdana?

Małgorzata Rozenek z rodziną przebywa obecnie na rajskich wakacjach w Tajlandii. Oczywiście podczas słonecznej ekstazy, gwiazda TVN nie zapomina o swoich wiernych fanach. Małgosia regularnie wrzuca na swój profil soczyste wakacyjne foty z Radosławem.

Ostatnio na Instagramie Rozenek pojawiło się intymne zdjęcie z łóżka, na którym Małgorzata wraz z Radosławem oddają się cielesnym uciechom. Zdjęcie wywołało natychmiastową lawinę komentarzy, jednak internauci tym razem nie byli zainteresowani czułą sceną miłosną małżonków. Bardziej interesujące stało się tło fotki, a raczej widok za oknem.

Bystry wzrok internautów skupił się na uśmiechniętej żółtej dmuchanej kaczce. Fani sugerują, że kaczka jest podglądaczką 🙂

  • Kaczka rządzi.

  • Kaczka podgląda i jak się cieszy.

  • Kaczka czuwa! Kaczka wszystko widzi!

  • Niektórzy piszą też, że ta scena wygląda jak z horroru, a uśmiech kaczki jest przerażający.

  • Tło jak z jakiegoś horroru, jeszcze ta wielka obserwująca kaczka.

  • Kaczka kuka jak z horroru.

Zdjęcie stało się już hitem internetu, kaczka Małgosi i Radosława rządzi! 

W końcu znamy OFICJALNĄ listę uczestników „Tańca z gwiazdami 8”! Wśród nich… Krzysztof Ibisz! To niejedyna niespodzianka [WIDEO]

Rozbawiona Anja Rubik komentuje kontrowersyjną okładkę „Vogue Polska”! [WIDEO]

Syn przyłapał Małgorzatę Rozenek z Radosława Majdana na pieszczotach! Pokazał gorącą scenę z ich życia erotycznego z Tajlandii!

Czy Małgorzata Rozenek powinna pokazywać zdjęcia w samej bieliźnie?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×