W mediach huczy o zwolnieniu Rozenek z „DDTVN”, a ona nieprzejęta nadaje ze swojej willi. Tak spędza czas z Heniem, gdy Radzia absorbuje mundial

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek pokazała, jak spędza czas z Heniem, kiedy Radosław Majdan ogląda mecze Mistrzostw Świata w Katarze. Zafundowała fanom niezłe widoki.

Małgorzata Rozenek pod koniec sierpnia zaczęła spełniać jedno ze swoich największych zawodowych marzeń i została gospodynią Dzień Dobry TVN. Śniadaniówkę prowadzi z doświadczonym dziennikarzem Krzysztofem Skórzyńskim. Od początku musi się mierzyć z ogromną krytyką i jest pod baczną obserwacją widzów.

Rozenek jest znana z tego, że jest perfekcjonistką. Nie puściła licznych uwag widzów mimo uszu i postanowiła ulepszyć swój warsztat. Zdecydowała się skorzystać z pomocy foniatry i logopedy, by trochę popracować nad swoim głosem, za który obrywa jej się najbardziej.

Chodzę do logopedy i foniatry, tak samo, jak wielu moich kolegów. Praca z logopedą jest okazaniem szacunku widzowi poprzez głos, którym się do niego zwracam. Okazało się, że muszę pracować też nad oddechem. Pani foniatra powiedziała, że ogólnie jest ze mną dobrze, ale zaleciła kilka ćwiczeń oddechowych – wyznała w rozmowie z dziennikarzami Super Expressu.

Pojawiły się nawet informacje, sugerujące, że mimo pracy, jaką wkłada w przygotowania do programu, jej dni w śniadaniówce są już policzone… Tymczasem Rozenek robi swoje i jak zawsze w sieci daje swoim fanom spory wgląd w prywatność. Tym razem pokazała, jak bawi się z Heniem, kiedy Radek Majdan ogląda mundial.

Małgorzata Rozenek i Henio szaleją w piżamach. Słodkie widoki

Jak wiadomo, Radosław Majdan to były piłkarz, który nadal pasjonuje się sportem, w którym tyle lat robił karierę. Pracował jako komentator w Canal Plus Sport Polska, a od niedawna realizuje się w redakcji serwisu Onet Przegląd Sportowy. Futbol jest nieodłącznym elementem życia rodziny Małgorzaty Rozenek.

Właśnie rozpoczął się mundial, więc zaczęło się i kibicowanie. Gwiazda DDTVN w relacji na Instagramie pokazała, jak teraz wyglądają wieczory w jej domu.

My po 18 już w piżamach. Radosław ogląda mecze, kibicujemy – mówiła w relacji.

Potem wyjawiła, że cała rodzina trzyma kciuki za reprezentację Polski. Kiedy jednak Majdan skupiony jest na meczu, ona i Henio pozwalają sobie na nieco zabawy. Harce mamy i synka, ubranych w wygodne piżamy, także mogliśmy pooglądać na Instagramie. Rozenek w domowych pieleszach, bez makijażu, także wygląda świetnie. Zajrzyjcie do galerii.

 


Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×