NewsyMałgorzata Rozenek nagrała urocze chwile z ząbkującym Heniem i Radkiem. Chłopiec rozbroił internautów swoim śmiechem

Małgorzata Rozenek nagrała urocze chwile z ząbkującym Heniem i Radkiem. Chłopiec rozbroił internautów swoim śmiechem

Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek
Krystyna Miśkiewicz

15.03.2021 17:20, aktual.: 16.03.2021 17:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małgorzata Rozenek w zeszłym roku spełniła jedno ze swoich największych marzeń. Gwiazda robi wielką karierę i nie boi się żadnych zawodowych wyzwań. Nie może narzekać na brak kolejnych kontraktów, które opiewają na zawrotne kwoty. Cały czas buduje swoją markę i gromadzi coraz więcej fanów, którzy z wielką chęcią kupują polecane przez nią produkty.

Najwięcej swojego czasu poświęca jednak na macierzyństwo. Rozenek w czerwcu zeszłego roku została mamą po raz trzeci. Pojawienie się kolejnej pociechy było bardzo wyczekiwane przez nią i jej męża Radka Majdana, dla którego jest to pierwsze dziecko.

W czasie ciąży gwiazda stacji TVN chętnie publikowała kolejne kadry i pokazywała swoje krągłości. Również po narodzinach chłopca jej obserwatorzy nie musieli długo czekać na pierwsze zdjęcie małego Henia – pojawiło się w sieci zaledwie kilka godzin po narodzinach chłopca i wywołało wielką falę entuzjazmu wśród internautów.

Małgorzata Rozenek pokazała urocze nagranie Henia

Trzeci synek Małgosi szybko stał się małą gwiazdą social mediów. Zawsze uśmiechnięty maluszek podbił serca nie tylko rodziców i starszych braci, ale także większości obserwatorów, którzy śledzą profile społecznościowe Radka i jego żony. Każde kolejne zdjęcie lub nagranie z uroczym bobasem sprawia, że fani nie szczędzą komplementów i ciepłych słów pod jego adresem.

Henio kilka dni temu skończył 9 miesięcy i już może się pochwalić pierwszymi ząbkami. Dumna mama zamieściła na Instagramie nagranie, na którym Radek ubiera synka, a przy okazji całuje go po brzuszku. Śmiech chłopca i czuła opieka piłkarza wzruszyły internautów. Opis pod nagraniem był zbędny, wystarczyła jedynie emotikona serca.

Urocze nagranie z Heniem i Radkiem wywołało falę pozytywnych komentarzy. Internauci prześcigają się w komplementach nie tylko pod adresem chłopca, ale przede wszystkim jego taty.

  • Radek jest stworzony do bycia tatą.
  • Cudowny widok.
  • Aż mi się humor poprawił.
  • Cudowny śmieszek.

Na koniec nagrania Henio podarował swojemu tacie pięknego buziaka. Oglądając ten filmik, nie sposób się nie uśmiechnąć.

Radosław Majdan i Henio
Radosław Majdan i Henio
Radosław Majdan i Henio
Radosław Majdan i Henio
Radosław Majdan i Henio
Radosław Majdan i Henio
Radosław Majdan i Henio
Radosław Majdan i Henio
Radosław Majdan i Henio
Radosław Majdan i Henio
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także