Internetem wstrząsnęły informacje o zwolnieniu Gosi Rozenek z „DDTVN”. Powód? „Miażdżące opinie widzów”. Jest oświadczenie prowadzącej

Małgorzata Rozenek, Krzysztof Skórzyński

Małgorzata Rozenek, Krzysztof Skórzyński

Małgorzata Rozenek straci pracę w Dzień Dobry TVN? Od rana rozpisywała się o tym media. Dziennikarka w końcu zareagowała na pogłoski. 

Małgorzata Rozenek wkroczyła do show-biznesu jako prowadząca program Perfekcyjna pani domu. Do TVN powróciła pod koniec sierpnia. Stacja obsadziła ją wówczas w roli prowadzącej Dzień Dobry TVNgdzie pracuje z Krzysztofem Skórzyńskim. Od początku ma ona pokaźne grono hejterów, którzy czepiają się jej niemal na każdym kroku.

Zmasowana krytyka skłoniła Gosię do podjęcia pewnych działań. Gwiazda zdecydowała się pójść do foniatry i logopedy, by trochę popracować nad swoim głosem. Wszystko przez nieprzyjemne uwagi na jego temat.

Chodzę do logopedy i foniatry, tak samo, jak wielu moich kolegów. Praca z logopedą jest okazaniem szacunku widzowi poprzez głos, którym się do niego zwracam. Okazało się, że muszę pracować też nad oddechem. Pani foniatra powiedziała, że ogólnie jest ze mną dobrze, ale zaleciła kilka ćwiczeń oddechowych – wyznała w rozmowie z dziennikarzami Super Expressu.

Dziś w sieci pojawiły się informacje, sugerujące, że mimo starań, dni prezenterki w śniadaniówce są już policzone.

Małgorzata Rozenek straci pracę w Dzień Dobry TVN?

Pomponik przekazał, że kierownictwo, choć darzy ją sympatią, nie jest w stanie ignorować zmasowanej krytyki ze strony telewidzów.

Małgosia cieszy się ogromną sympatią kierownictwa i nie można jej odmówić profesjonalizmu, ale ignorowanie miażdżących opinii widzów i internautów nie jest możliwe na dłuższą metę. Hejt, który się na nią wylewa, to sytuacja bezprecedensowa w historii tego programu, a przecież podstawą dobrej śniadaniówki jest sympatia widzów do prowadzących. Bez tego ciężko mówić o choćby nadziejach na sukces – poinformowało źródło redakcji.

Tym samym w grę wchodzi zwolnienie Gosi z pracy.

Niczego nie wykluczają, ale skłaniają się do najgorszego, czyli podziękowania Rozenek za współpracę. To byłby dla niej ogromny cios, ale zaakceptuje każdą decyzję – uzupełnił informator.

Głos w sprawie medialnych doniesień zabrała główna zainteresowana.

Małgorzata Rozenek reaguje na doniesienia o zwolnieniu z Dzień Dobry TVN

Gosia zareagowała na doniesienia w rozmowie z Plotkiem, tłumacząc, że Pomponik „wprowadził w błąd” czytelników. Jak wytłumaczyła, wciąż spokojnie pracuje z zespołem śniadaniówki przy przygotowaniach do kolejnych wydań.

Pomponik po raz kolejny wprowadza swoich czytelników w błąd. Co więcej, zupełnie świadomie. My dalej pracujemy spokojnie, przygotowując dla naszych widzów kolejne ciekawe wydania. Do zobaczenia już za tydzień we wtorek.

Do całej sytuacji na prośbę Pudelka i wp.pl odniosło się także biuro prasowe TVN, które dosadnie dało do zrozumienia, że doniesienia Pomponika należy włożyć między bajki:

Są to bzdury wyssane z palca.

Czujecie się usatysfakcjonowani? Poniżej nasz wywiad z Małgorzatą tuż po emisji pierwszego odcinka śniadaniówki z jej udziałem w roli gospodyni.


Małgorzata Rozenek-Majdan - Impreza Home & Balance

Małgorzata Rozenek-Majdan - Impreza Home & Balance

Małgorzata Rozenek - gwiazdy przed studiem DDTVN

Małgorzata Rozenek - gwiazdy przed studiem DDTVN

Małgorzata Rozenek, Krzysztof Skórzyński - gwiazdy przed studiem DDTVN

Małgorzata Rozenek, Krzysztof Skórzyński - gwiazdy przed studiem DDTVN

Komentarze

  • Gość pisze:

    Telewizja dla społeczeństwa? Czy dla MR? Władze TVN posłuchajcie telewidzów.

  • Gość Toja pisze:

    Dzięki Gonia za informację, już wiem kiedy nie oglądać DDTVN. Dobrze skarbie, że twój mały rozumek nie pojmuje, że nie chodzi o to jak prowadzisz program, a o to, że większość cie nie lubi i nie polubi. Czy teraz spróbujesz być piosenkarką?