NewsyMałgorzata Rozenek ledwie urodziła, a już wprowadziła się z domu. Razem z rodziną zamieszkała w uroczym miejscu

Małgorzata Rozenek ledwie urodziła, a już wprowadziła się z domu. Razem z rodziną zamieszkała w uroczym miejscu

Małgorzata Rozenek - spacer po parku w Rozalinie
Małgorzata Rozenek - spacer po parku w Rozalinie
Elwira Szczepańska

02.07.2020 21:20, aktual.: 02.07.2020 22:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zdjęcia do programu Projekt Lady ruszyły pełną parą. To już piąta edycja tego popularnego show, w którym niewątpliwą gwiazdą jest prowadząca Małgorzata Rozenek. Kolejny sezon programu ze względu na pandemię koronawirusa startuje z opóźnieniem, co nieco pokrzyżowało plany gwiazdy, która miała zamiar zakończyć pracę na planie, zanim na świecie pojawi się jej trzeci syn. Stało się inaczej i dopiero niedawno zaczęły się prace w Rozalinie.

To tam Małgorzata Rozenek na jakiś czas zatrzymała się  razem z rodziną, a teraz uroczymi zdjęciami ze spaceru podzieliła się w sieci.

Małgorzata Rozenek: zdjęcia ze spaceru w Rozalinie

Małgorzata Rozenek 10 czerwca powitała na świecie swojego trzeciego syna Henia. Maluszek urodził się kilka dni po terminie, a cała rodzina już nie mogła się go doczekać. Bardzo przejęty był przyszły tata, Radosław Majdan, dla którego jest to pierwsze biologiczne dziecko. Wspólnie z żoną wychowuje dwóch jej starszych synów, ale jednak pojawienie się w domu noworodka dostarczyło mu wielu emocji. Obecnie całą rodziną rozkoszują się wspólnym czasem w Rozalinie.

Gwiazda wróciła na plan show Projekt Lady i żeby wszystko lepiej zorganizować, na ten czas przeniosła się tam z najbliższymi. Teraz rozkoszują się urokliwym otoczeniem i spacerują, kiedy gwiazda kończy pracę.

Na zdjęciach udostępnionych na Instagramie Małgorzaty widzimy, że synowie Rozenek, Stanisław i Tadeusz, są w znakomitej komitywie z Radkiem Majdanem, który z namaszczeniem pcha Henryka w wózeczku. Zresztą potwierdza to wpis gwiazdy. Przy okazji wyznała, że nie zawsze jest w temacie.

Pięknie tu... Panowie zawsze mają tematy do rozmów, tylko ja czasem nie bardzo wiem o czym rozmawiają. Piękny czas.
Małgorzata Rozenek - spacer z rodziną
Małgorzata Rozenek - spacer z rodziną
Małgorzata Rozenek - spacer z rodziną
Małgorzata Rozenek - spacer z rodziną
Małgorzata Rozenek - spacer z rodziną
Małgorzata Rozenek - spacer z rodziną
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także